Tēja fix senna 1.2g, 30 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Senna Fix ir ārstniecības augu tēja, kas satur sennas lapas.
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Senna Fix ir ārstniecības augu tēja, kas satur sennas lapas. Senna Fix ir ārstniecības augu līdzeklis, kas paredzēts īslaicīgai gadījuma rakstura aizcietējuma ārstēšanai. Šo Senna Fix iedarbību nodrošina sennozīdi, it īpaši to aktīvie metabolīti – reīna antroni, resnajā zarnā. Iedarbību izraisa resnās zarnas motilitātes stimulēšana, izraisot paātrinātu zarnu satura pārvietošanos, kā rezultātā samazinās šķidruma uzsūkšanās, un ietekme uz sekrēcijas procesiem, kā rezultātā palielinās šķidruma izdalīšanās.
sastāvs
Aktīvā viela ir sennas lapas. Katrs maisiņš satur 1,2 g sennas lapu (Sennae folium) (Cassia senna L. (C. acutifolia Delile) [zināma arī kā smaillapu vai Hartuma senna] vai Cassia angustifolia Vahl [zināma arī kā šaurlapu senna] folium), kas atbilst ne vairāk kā 30 mg hidroksiantracēnglikozīdu, pārrēķinot uz sennozīdu B. Nesatur citas sastāvdaļas.
lietošana
Pusaudžiem, kuri vecāki par 12 gadiem, pieaugušajiem un gados vecākiem cilvēkiem ieteicams 1 maisiņu apliet ar ¾ glāzes karsta ūdens un ļaut ievilkties, noslēdzot trauku ar vāciņu, apmēram 10 minūtes. ¾ glāzes siltā uzlējuma jādzer vienu reizi dienā vakarā pirms gulētiešanas.
ražotājs

Herbapol S.A., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 36 reizes