Acetilsalicilskābe Stirol 325 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Acetilsalicilskābe Stirol 325 mg, 10 tabletes

1,01€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Acetilsalicilskābe Stirol 325 mg, 10 tabletes. Acetilsalicilskābe darbojas kā pretiekaisuma, analgētiskais un pretdrudža līdzeklis, kā arī kavē trombocītu agregāciju. Darbības mehānisms saistīts ar arahidonskābes, kas ir prostaglandīnu priekštecis un kam piemīt galvenā loma iekaisuma, sāpju un drudža patoģenēzē, metabolisma galvenā fermenta ciklooksigenāzes aktivitātes nomākšanu. Lieto kā pretsāpju līdzekli vāji vai ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Acetilsalicilskābe Stirol 325 mg, 10 tabletes. Acetilsalicilskābe darbojas kā pretiekaisuma, analgētiskais un pretdrudža līdzeklis, kā arī kavē trombocītu agregāciju. Darbības mehānisms saistīts ar arahidonskābes, kas ir prostaglandīnu priekštecis un kam piemīt galvenā loma iekaisuma, sāpju un drudža patoģenēzē, metabolisma galvenā fermenta ciklooksigenāzes aktivitātes nomākšanu. Lieto kā pretsāpju līdzekli vāji vai mēreni izteikta sāpju sindroma gadījumos, temperatūras pazemināšanai drudža laikā. Ja pēc 3-5 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu. Lieto arī trombocītu agregācijas kavēšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: Acidum acetylsalicylicum.
lietošana
Tabletes lieto iekšķīgi pēc ēšanas. Vājas un vidējas intensitātes sāpju sindroma un drudža gadījumos acetilsalicilskābes devas pieaugušajiem – pa 1-2 tabletēm 3-4 reizes dienā ar ne mazāk kā 4 stundu intervālu; maksimālā diennakts deva – 4 g. Ārstēšanas kursa ilgums ir atkarīgs no terapijas efektivitātes. Zāles bez ārsta konsultācijas nedrīkst lietot ilgāk par 3 – 5 dienām. Kā antitrombotisku līdzekli pieaugušie lieto pa ½ līdz 1 tabletei dienā stingrā ārsta uzraudzībā. Ārstēšanas ilgumu katrā gadījumā nosaka individuāli. Tabletes lieto iekšķīgi pēc ēšanas. Tableti var sadalīt divās vienādās devās. 
ražotājs

Stirolbiofarm Baltikum SIA, LatvijaStirolbiofarm Baltikum, SIA, Latvija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 155 reizes