Ibumax 200 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Ibumax 200 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Ibumax 200 mg, 10 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ibumax ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. Ibumax apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un locītavu sāpju, menstruālu un zobu ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Ibumax ir nesteroīds pretiekaisuma un pretsāpju līdzeklis. Tas iedarbojas uz metabolītiem, kas rada sāpes un iekaisumu. Tabletes atvieglo sāpes un dedzināšanas sajūtu, samazina apsārtumu, pietūkumu un drudzi. Ibumax apvalkotās tabletes lieto īslaicīgai sāpju un drudža mazināšanai gripas un saaukstēšanās laikā, kā arī galvassāpju, muskulatūras un locītavu sāpju, menstruālu un zobu sāpju, mīksto audu bojājumu muskuļu sastiepumu, locītavu izmežģījumu gadījumos. Tabletes var lietot arī migrēnas ārstēšanai un profilaksei. Tās var lietot pēcoperāciju un pēctraumu sāpīgu iekaisumu ārstēšanai. Ārsts var ordinēt Ibumax apvalkotās tabletes arī citu simptomu ārstēšanai.

sastāvs

Aktīvās vielas: Ibuprofenum. 

lietošana
Ieteicamā deva Ibumax 200 mg ir: pieaugušajiem un bērniem virs 12 gadiem: 1-2 tabletes, ja nepieciešams 1-3 reizes dienā. Maksimālā deva 24 stundu periodā ir 1200 mg. Bērniem: no 6-12 gadiem (virs 20 kg): 1 tablete ne vairāk kā 3 - 4  reizes dienā. Bērniem kopējā dienas deva ir 20-30 mg/kg ķermeņa masas, ko sadala vairākās devās, Maksimālā reizes deva ir 10 mg/kg. Bērniem, kuri jaunāki par 6 gadiem, piemērotāka ir ibuprofēna suspensijas zāļu forma. 
ražotājs

Vitabalans Oy, Somija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 55 reizes