Product
Thumb
Sāpes un Saaukstēšanās

Brumare 400 mg putojošās granulas, 20 paciņas

Eur 6,39 20 paciņas
daudzums
Produkts nav pieejams
Brumare pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem jeb NPL. Viena zāļu paciņa satur 400 mg ibuprofēna. Šīs zāles īslaicīgi tiek lietotas, lai: atvieglotu vieglas līdz vidēji stipras sāpes, piemēram, galvassāpes un zobu sāpes, atvieglotu menstruālās sāpes, mazinātu drudzi (paaugstinātu temperatūru). To var lietot pieaugušie un pusaudži ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Brumare pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nesteroīdajiem pretiekaisuma līdzekļiem jeb NPL. Viena zāļu paciņa satur 400 mg ibuprofēna. Šīs zāles īslaicīgi tiek lietotas, lai: atvieglotu vieglas līdz vidēji stipras sāpes, piemēram, galvassāpes un zobu sāpes, atvieglotu menstruālās sāpes, mazinātu drudzi (paaugstinātu temperatūru). To var lietot pieaugušie un pusaudži pēc 12 gadu vecuma (ķermeņa masa 40 kg un vairāk).
sastāvs
Aktīvās vielas: Ibuprofenum.  
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadu vecuma (40 kg vai vairāk). Lietojiet 1 paciņu (400 mg) vienu līdz trīs reizes dienā ar 4-6 stundu starplaiku. Par 400 mg lielāka vienas reizes deva nesniedz spēcīgāku pretsāpju iedarbību. Nelietojiet vairāk par trīs paciņām (1200 mg) 24 stundu periodā. 
ražotājs

BGP Products, SIA, Latvija

Skatīt reģistros