Prefemin 20mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Prefemin 20mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Prefemin 20mg, 30 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Prefemin 20mg, 30 tabletes

9,64€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Prefemin ir augu izcelsmes zāles premenstruālā sindroma ārstēšanai. Tās lieto, lai mazinātu simptomus, kuri parādās līdz pat divām nedēļām pirms menstruāciju sākuma un izzūd, sākoties asiņošanai. Šo simptomu izpausmes ir fiziskas un psiholoģiskas dabas traucējumi, kā galvassāpes, ādas patoloģijas, viegls krūšu dziedzeru jutīgums, sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri (mastodīnija), diskomforta ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Prefemin ir augu izcelsmes zāles premenstruālā sindroma ārstēšanai. Tās lieto, lai mazinātu simptomus, kuri parādās līdz pat divām nedēļām pirms menstruāciju sākuma un izzūd, sākoties asiņošanai. Šo simptomu izpausmes ir fiziskas un psiholoģiskas dabas traucējumi, kā galvassāpes, ādas patoloģijas, viegls krūšu dziedzeru jutīgums, sāpīgi un piebrieduši krūšu dziedzeri (mastodīnija), diskomforta sajūta vēderā, garastāvokļa izmaiņas, aizkaitināmība, nervu spriedze, depresija, nogurums un miega traucējumi, kas apgrūtina parasto ikdienas dzīves veidu.
sastāvs
Viena apvalkotā tablete satur 20 mg viteksa augļu sausais ekstrakts (Agni casti fructus extractum siccum) (6-12:1), kas atbilst 120 -240 mg dabīgā viteksa augļu (Vitex agnus castus L. fructus). Tabletes kodols: koloidālais bezūdens silikagels, laktozes monohidrāts, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts. Tabletes apvalks: hiopromeloze, makrogols 400 un 20000, propilēnglikols un titāna dioksīds (E 171). Ekstraģents: etilspirts 60% m/m
lietošana
Ieteicamā deva ir viena tablete katru dienu (arī tajās dienās, kad [premenstruālo] simptomu nav). Terapiju ieteicams turpināt vismaz 3 mēnešus ilgi. Tableti vislabāk lietot kopā ar nelielu daudzumu ūdens, vienmēr vienā un tai pašā dienas laikā, piemēram, pēc pamošanās no rīta vai pirms miega, neatkarīgi no ēdienreizēm.

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 79 reizes