Betadine 200 mg, 14 pesāriji | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Betadine 200 mg, 14 pesāriji

Zīmols: Betadine
9,83€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Betadine pesāriji satur aktīvo vielu – jodētu povidonu. Jodēts povidons ir joda un polimēra (polivinilpirolidona) komplekss, kas atbrīvo jodu pēc noteikta laika pēc zāļu lietošanas. Elementārais jods ir ļoti efektīva baktericīda viela. Tas ātri iznīcina visas baktērijas, vīrusus, sēnītes un arī dažus protozojus. Betadine pesārijus lieto, akūtu vaginālu sēnīšu infekciju (piena ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Betadine pesāriji satur aktīvo vielu – jodētu povidonu. Jodēts povidons ir joda un polimēra (polivinilpirolidona) komplekss, kas atbrīvo jodu pēc noteikta laika pēc zāļu lietošanas. Elementārais jods ir ļoti efektīva baktericīda viela. Tas ātri iznīcina visas baktērijas, vīrusus, sēnītes un arī dažus protozojus. Betadine pesārijus lieto, akūtu vaginālu sēnīšu infekciju (piena sēnītes) ārstēšanai ne ilgāk kā 7 dienas, infekcioza vaginīta ārstēšanai pēc antibiotisku līdzekļu vai steroīdu terapijas – tikai pēc konsultācijas ar ārstu, infekciju profilaksei pirms ķirurģiskām un/vai diagnostiskām manipulācijām makstī – tikai pēc konsultācijas ar ārstu.
sastāvs
Katrs pesārijs satur 200 mg jodēta povidona (Povidonum iodinatum) (atbilst 20 mg brīva aktīvā joda). 
lietošana
Ieteicams lietot pa vienam pesārijam reizi dienā 7 dienas ilgi. Ja ārstēšana ir neveiksmīga, pacientei jāsazinās ar ārstu, lai saņemtu papildus padomu. Ilgstošas infekcijas, kuras ilgums ir vairāk nekā 7 dienas, gadījumā tos var lietot medicīniskā uzraudzībā (piem., pa vienam pesārijam divas reizes dienā, un ārstēšanas laiks var būt ilgāks. Pesāriju lietošana nav jāpārtrauc un ārstēšanu var turpināt tik ilgi, cik ieteicams, arī mēnešreižu laikā. Pediatriskā populācija. Betadine pesāriju lietošana ir kontrindicēta meitenēm līdz 12 gadu vecumam (parasti pirms pubertātes vecuma meitenēm).
ražotājs

EGIS Pharmaceuticals PLC, Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 115 reizes