Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml | internetaptieka.lv
Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml | internetaptieka.lv
Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml

Drīz būs

Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml. Bronchial Balsam lieto kā zāļu palīglīdzekli augšējo elpceļu saslimšanu gadījumā. Bronchial Balsam ir kombinēts zāļu līdzeklis, kura galvenās sastāvdaļas ir no ārstniecības augiem iegūtas vielas mentols, anīsa ēteriskā eļļa, paprikas tinktūra. Mentolam piemīt spazmolītiska, nomierinoša, pretsāpju, pretiekaisuma un antiseptiska darbība. Anīsa ēteriskā eļļa nelielās ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau Rītdien

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Rīgā Ekspress piegāde Rīgā

100% Droši maksājumi!

AS Citadele banka
Luminor Bank AS
Revolut Bank UAB
SEB Banka AS
Swedbank AS
Google Pay
Apple Pay
mastercard
visa

Par produktu

Bronchial Balsam (bronhiālais balzams), 200 ml. Bronchial Balsam lieto kā zāļu palīglīdzekli augšējo elpceļu saslimšanu gadījumā. Bronchial Balsam ir kombinēts zāļu līdzeklis, kura galvenās sastāvdaļas ir no ārstniecības augiem iegūtas vielas mentols, anīsa ēteriskā eļļa, paprikas tinktūra. Mentolam piemīt spazmolītiska, nomierinoša, pretsāpju, pretiekaisuma un antiseptiska darbība. Anīsa ēteriskā eļļa nelielās devās darbojas kā pretklepus, spazmolītisks un pretiekaisuma līdzeklis. Anīsa ēteriskā eļļa kairina gļotādas receptorus un reflektori sekmē bronhu sekrēta izdalīšanos. Lieto kā atkrēpošanās līdzekli saaukstēšanās gadījumā. Anīsa ēteriska eļļa ir arī aromātisks līdzeklis, ko lieto zāļu garšas uzlabošanai. Paprikas tinktūrai piemīt pretsāpju, pretmikrobu un kairinoša iedarbība. Zāļu sastāvā esošām vielām piemīt īpašības, kuras izmanto augšējo elpceļu saslimšanu gadījumā - kakla sāpju, produktīvā klepus, saaukstēšanās un kakla iekaisuma simptomu mazināšanai.
sastāvs
Aktīvās vielas: 5 ml šķīduma satur 1,0 mg mentola (Mentholum), 0,0035 ml anīsa ēteriskās eļļas (Anisi aetheroleum), 0,025 ml paprikas tinktūras (Capsici tincturae). 
lietošana
Šķīdums iekšķīgai lietošanai. Pirms lietošanas sakratiet pudeli.Ieteicamā deva ira) pieaugušiem un bērniem no 12 gadu vecuma 10 ml (2 tējkarotes) ik pēc stundas,bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam 5 ml (1 tējkarote) ik pēc stundas,bērniem no 3 līdz 6 gadu vecumam 5 ml (1 tējkarote) ik pēc 2 stundām.vaib) pieaugušiem un bērniem no 12 gadu vecuma 10 ml vai 15 ml (2 vai 3 tējkarotes) ik pēc 2vai 3 stundām,bērniem no 6 līdz 12 gadu vecumam 5 ml vai 10 ml (1 vai 2 tējkarotes) ik pēc 2 vai 3stundām.Norādītās devas var lietot ne vairāk par 6 reizēm diennaktī.Bronchial Balsam nav ieteicams bērniem jaunākiem par 3 gadiem. 
ražotājs

Bell, Sons & (Druggists) Limited, Lielbritānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 128 reizes