Citramon P, 60 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Citramon P, 60 tabletes

5,99€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Citramon P tabletes ir kombinēts pretsāpju, pretdrudža un pretiekaisuma līdzeklis, kas satur acetilsalicilskābi, paracetamolu un kofeīnu.Citramon P lieto pieaugušie mērenu sāpju gadījumos (galvas sāpes, zobu sāpes, muskuļu, locītavu sāpes, neiralģija (nervu sāpes), menstruālās sāpes u.c.), temperatūras pazemināšanai saaukstēšanās un citu infekciozi-iekaisīgu slimību gadījumos.Ja pēc 3-5 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas ir acetilsalicilskābe, paracetamols un kofeīns. Viena tablete satur 240 mg acetilsalicilskābes, 180 mg paracetamola un 30 mg kofeīna.Citas sastāvdaļas ir kakao pulveris, citronskābe, kartupeļu ciete, talks un kalcija stearāts.
lietošana
Vienmēr lietojiet Citramon P tieši tā, kā ārsts Jums teicis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Ja vien ārsts nav norādījis citādi, Jūs drīkstat lietot Citramon P, kā norādīts turpmāk. Ieteicamā deva pieaugušajiem un bērniem no 16 gadu vecuma -2 tabletes 2-3 reizes dienā. Maksimālā diennakts deva – 6 tabletes. Pārtraukums starp lietošanas reizēm ne mazāks kā 6 stundas. Ja slimniekam ir aknu vai nieru funkciju traucējumi, pārtraukums starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 8 stundas. Lietošana bērniem un pusaudžiemBērniem un pusaudžiem līdz 16 gadu vecumam Citramon P nedrīkst lietot drudža un vīrusu infekcijas gadījumā. Pacienti ar nieru un/vai aknu darbības traucējumiemJa Jums ir aknu vai nieru darbības traucējumi, jāsamazina deva un starplaiks starp lietošanas reizēm nedrīkst būt mazāks kā 8 stundas. Lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu.Lietošanas veidsIekšķīgai lietošanai.Tabletes jānorij veselas, uzdzerot pietiekamu daudzumu ūdens, un tās jālieto pēc ēdienreizēm.Citramon P nav ieteicams lietot ilgāk kā 5 dienas kā pretsāpju līdzekli un ilgāk kā 3 dienas kā temperatūru pazeminošu līdzekli bez ārsta norādījuma un uzraudzības.
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 598 reizes