Finalgon ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Finalgon ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Finalgon ziede, 20 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Finalgon ziede, 20 g

Zīmols: Finalgon

5,75€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Nonilskābes vanililamīdam un nikotīnskābes butoksietilesterim ir savstarpēji papildinošs efekts. Tie uzlabo ādas asinsriti, radot ilgstošu sildošu sajūtu. Finalgon ir ziede, ko lieto: sporta traumu, sasitumu un sastiepumu, pārslodzes radītu muskuļu sāpju gadījumā artrīta, reimatisku locītavu un muskuļu sāpju gadījumā lumbago, neirīta (nerva iekaisuma), išiasa, bursīta (locītavu "somiņas" iekaisuma, locītavas telpas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Nonilskābes vanililamīdam un nikotīnskābes butoksietilesterim ir savstarpēji papildinošs efekts. Tie uzlabo ādas asinsriti, radot ilgstošu sildošu sajūtu. Finalgon ir ziede, ko lieto: sporta traumu, sasitumu un sastiepumu, pārslodzes radītu muskuļu sāpju gadījumā artrīta, reimatisku locītavu un muskuļu sāpju gadījumā lumbago, neirīta (nerva iekaisuma), išiasa, bursīta (locītavu "somiņas" iekaisuma, locītavas telpas pildīšanās ar šķidrumu) un tendovaginīta (cīpslas un tās apvalka iekaisuma) gadījumā, ierīvēšanai pacientiem ar perifēriskās asinsrites traucējumiem (zāļu lietošana rada ādas asinsrites uzlabošanos).
sastāvs
Aktīvās vielas: Nonilskābes vanililamīds (nonivamīds) un nikotīnskābes butoksietilesteris(nikoboksils).1 g ziedes satur 4,0 mg nonivamīdu un 25,0 mg nikoboksilu.  
lietošana
Vienmēr lietojiet Finalgon tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai kā farmaceits Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Plaukstas lieluma ādas virsmas ieziešanai no tūbiņas izspiež ne vairāk kā 1/2 cm ziedes (apmēram zirņa lielumā). Ārstēšana vienmēr jāsāk ar ļoti mazu Finalgon daudzumu uz nelielas ādas virsmas, lai novērtētu individuālo jutību. Atbildes reakcija uz FINALGON lietošanu ir ļoti atšķirīga, un dažiem cilvēkiem vajadzīgs tikai niecīgs ziedes daudzums, lai izraisītu vajadzīgo karsēšanu.Finalgon uzziež ar klāt pieliktā aplikatora palīdzību. Pēc FINALGON lietošanas rūpīgi jāmazgā rokas ar ziepēm un ūdeni.Finalgon var lietot pēc vajadzības, līdz 2-3 reizēm dienā. Bērni Sakarā ar datu trūkumu, FINALGON nerekomendē bērniem līdz 12 gadu vecumam
ražotājs

Boehringer Ingelheim Pharma GmbH& Co.KG, Vācija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 155 reizes