Ipraalox, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Ipraalox, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Ipraalox, 14 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Ipraalox, 14 tabletes

Zīmols: Ipraalox

5,06€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Ipraalox, 14 tabletes Ipraalox aktīvā viela ir pantoprazols, kas nobloķē „sūkni", kas veido kuņģa skābi. Līdz ar to samazinās kuņģī veidotās skābes daudzums. Ipraalox lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanas aiz krūšu kaula, skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes plūsma no kuņģa atpakaļ uz barības vadu, kur var rasties ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Ātra piegāde jau 22. aprīlī

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 9,99€.

Piegādājam / Tarnime / Pristatome

Pakomāti Pakomāti
Kurjers Kurjers
Saņemt Aptiekā Saņemt Aptiekā
Ekspress piegāde Ekspress piegāde

100% Droši maksājumi!

Swedbank
SEB
Citadele
Luminor
mastercard
visa

Par produktu

Ipraalox, 14 tabletes Ipraalox aktīvā viela ir pantoprazols, kas nobloķē „sūkni", kas veido kuņģa skābi. Līdz ar to samazinās kuņģī veidotās skābes daudzums. Ipraalox lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, dedzināšanas aiz krūšu kaula, skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes plūsma no kuņģa atpakaļ uz barības vadu, kur var rasties iekaisums un sāpes. Tas var izraisīt Jūsu simptomus, piemēram, sāpīgu dedzināšanas sajūtu krūtīs, kas izstaro uz rīkli (dedzināšana aiz krūšu kaula), un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Skābes atviļņa simptomi un dedzināšana aiz krūšu kaula var sākt mazināties jau pēc vienas Ipraalox terapijas dienas, taču šīs zāles nenodrošina tūlītēju simptomu izzušanu. Lai atvieglotu simptomus, tabletes var būt jālieto 2 - 3 dienas pēc kārtas.
sastāvs
Aktīvās vielas: Pantoprazols. Viena tablete satur 20 mg pantoprazola (nātrija seskvihidrāta formā). 
lietošana
Vienmēr lietojiet šīs zāles tieši tā, kā aprakstīts šajā lietošanas instrukcijā vai saskaņā ar ārsta vai farmaceita norādījumiem. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietojiet pa vienai tabletei dienā. Nepārsniedziet ieteicamo devu 20 mg pantoprazola dienā.Jums jālieto šīs zāles vismaz 2 - 3 dienas pēc kārtas. Pārtrauciet Ipraalox lietošanu, ja Jūsu simptomi pilnīgi izzuduši. Jūs varat sajust skābes atviļņa un dedzināšanas simptomu mazināšanos pat jau vienu dienu pēc Ipraalox lietošanas, bet šīs zāles nav domātas tūlītējai simptomu mazināšanai. 
ražotājs

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 87 reizes