Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Delufen deguna aerosols, 20 ml

Eur 5,50 20 ml
daudzums
Delufen deguna aerosols pret iesnām un siena drudzi. Rinīta (saaukstēšanās izsauktas iesnas), siena drudža (sezonālas alerģiskas iesnas), faringīta un Eistahija kanāla (kanāls, kurš savieno vidusausi ar rīkles galu) iekaisuma ārstēšanai. Turklāt, Delufen ir nozīmējams kā palīglīdzeklis pieres dobuma un deguna blakusdobumu iekaisuma ārstēšanā. Specifiskā Delufen ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Delufen deguna aerosols pret iesnām un siena drudzi. Rinīta (saaukstēšanās izsauktas iesnas), siena drudža (sezonālas alerģiskas iesnas), faringīta un Eistahija kanāla (kanāls, kurš savieno vidusausi ar rīkles galu) iekaisuma ārstēšanai. Turklāt, Delufen ir nozīmējams kā palīglīdzeklis pieres dobuma un deguna blakusdobumu iekaisuma ārstēšanā. Specifiskā Delufen ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātu, paplašinot indikāciju amplitūdu, kā arī paaugstina terapijas drošību un vienkāršību.
sastāvs
Aktīvās vielas: 100ml šķīduma satur: Sinapis nigra D2 1 ml, Euphorbium D6 10 ml, Pulsatilla D6 10 ml, Luffa D12 10 ml, Mercurius bijodatus D12 10 ml. 
lietošana
Pieaugušie un pusaudži no 12 gadiem 2 devas katrā nāsī,Zīdaiņi un bērni no 1 gada līdz 12 gadiem 1 deva katrā nāsī.4 reizes dienā 1-4 nedēļas. Ja nepieciešams, ārstēšanās kursu var atkārtot. 
ražotājs

Richard Bittner AG, Austrija

Skatīt reģistros