Product
Thumb
Acis, Deguns, Ausis

Nomex deguna pilieni 1mg, 10 ml

Eur 2,50 10 ml
daudzums
Nomex deguna pilieni 1mg, 10 ml. Zāļu aktīvā viela ksilometazolīns ir imidazolīna atvasinājums ar simpatomimētisku iedarbību (tas stimulē galvenokārt α-adrenoreceptorus). Tas sašaurina deguna un rīkles gļotādas asinsvadus, samazinot hiperēmiju, tūsku un eksudāciju. Zāles atjauno deguna eju caurlaidību, kā arī atbrīvo ejas, kas savieno deguna dobumu ar deguna blakusdobumiem, samazina rinoreju ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem otrdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Nomex deguna pilieni 1mg, 10 ml. Zāļu aktīvā viela ksilometazolīns ir imidazolīna atvasinājums ar simpatomimētisku iedarbību (tas stimulē galvenokārt α-adrenoreceptorus). Tas sašaurina deguna un rīkles gļotādas asinsvadus, samazinot hiperēmiju, tūsku un eksudāciju. Zāles atjauno deguna eju caurlaidību, kā arī atbrīvo ejas, kas savieno deguna dobumu ar deguna blakusdobumiem, samazina rinoreju un atvieglo elpošanu caur degunu. Zāļu iedarbība sākas 5-10 minūtes pēc lietošanas un turpinās dažas stundas (līdz pat 10 stundām). Zāles lieto šādos gadījumos: aizlikts deguns, ko izraisa deguna gļotādas pietūkums akūta rinīta laikā (piemēram, saaukstēšanās vai gripas gadījumā) paranazāls sinusīts alerģisks rinīts (siena drudzis).
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir ksilometazolīna hidrohlorīds 1 mg / ml. 
lietošana
Bērniem, kas vecāki par 12 gadiem, un pieaugušiem Nomex 1 mg/ml deguna pilienus, šķīdumu lieto lokāli, pa 2 līdz 3 pilieniem katrā nāsī trīsreiz dienā. 
ražotājs

ICN Polfa Rzeszów S., Polija

Skatīt reģistros