Linola Urea krēms, 50 g
Linola Urea krēms, 50 g
Linola Urea krēms, 50 g
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Linola Urea krēms, 50 g

Drīz būs

Linola Urea 120 mg/g krēms ir urīnvielu saturošs zāļu preparāts. Indikācijas: Sausas ādas, piem. , neirodermīta (hronisks ādas iekaisums) vai novecojošas ādas, ihtiozes (ādas zvīņošanās) ārstēšana. Lietot tikai uzklāšanai uz ādas! Lietot pēc nepieciešamības un saskaņā ar ārsta norādījumiem. Linola Urea 120 mg/g krēms ir pieejams oriģināliepakojumā alumīnija tūbās ar ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Linola Urea 120 mg/g krēms ir urīnvielu saturošs zāļu preparāts. Indikācijas: Sausas ādas, piem. , neirodermīta (hronisks ādas iekaisums) vai novecojošas ādas, ihtiozes (ādas zvīņošanās) ārstēšana. Lietot tikai uzklāšanai uz ādas! Lietot pēc nepieciešamības un saskaņā ar ārsta norādījumiem. Linola Urea 120 mg/g krēms ir pieejams oriģināliepakojumā alumīnija tūbās ar aizsarglaku pārklātu iekšpusi un polietilēna vāciņu.

sastāvs

Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir urīnviela 100 g krēma satur urīnvielu 12g urīnvielas (ureum)

lietošana
Vienmēr lietojiet Linola Urea 120 mg/g krēms tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Lietošanai uz ādas. Krēmu plānā kārtiņā 2 reizes dienā uzklāj uz problēmu vietas. Pēc uzklāšanas krēms viegli jāiemasē ādā. Linola Urea 120 mg/g krēms lietojot ilgstoši, Jums pastāvīgi jābūt sava ārsta uzraudzībā. Var lietot grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, jo nav nekādu norādījumu par riska faktoriem.
ražotājs

Dr. August Wolff GmbH &Co.KG, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 155 reizes