Product
Thumb
Āda, Mati, Nagi

Nizoral šampūns 2%, 120 ml

Eur 15,14 120 ml
daudzums
Nizoral šampūns 2%, 120 ml. Nizoral šampūns ir zāles sēnīšu vai rauga sēnīšu izraisītu ādas infekciju ārstēšanai un profilaksei. Ar šampūnu var ārstēt gan galvas mataino daļu, gan lielākus ādas laukumus krūšu apvidū vai sejas apvidū. To var lietot dažādu ādas infekciju gadījumā, kam raksturīga: zvīņošanās galvas matainā daļā (blaugznas)sarkanbrūni ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem parīt, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Nizoral šampūns 2%, 120 ml. Nizoral šampūns ir zāles sēnīšu vai rauga sēnīšu izraisītu ādas infekciju ārstēšanai un profilaksei. Ar šampūnu var ārstēt gan galvas mataino daļu, gan lielākus ādas laukumus krūšu apvidū vai sejas apvidū. To var lietot dažādu ādas infekciju gadījumā, kam raksturīga: zvīņošanās galvas matainā daļā (blaugznas) sarkanbrūni plankumi ar dzeltenām vai baltām ādas zvīņām, parasti sejas vai krūšu apvidū (seborejiskais dermatīts) sīki, brūni vai balti, neregulāri plankumi uz ķermeņa (pityriasis versicolor).
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir ketokonazols. 1 g šampūna satur 20 mg ketokonazola. 
lietošana
Nizoral 2% šampūns paredzēts lietošanai pusaudžiem un pieaugušajiem. Vienmēr lietojiet Nizoral šampūnu tieši tā, kā norādīts lietošanas instrukcijā vai arī kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. 
ražotājs

Janssen Pharmaceutica N.V., Beļģija

Skatīt reģistros