Product
Thumb
Higiēna

Ūdeņraža peroksīds, 100 ml

Eur 0,55 100 ml
daudzums
Ūdeņraža peroksīds, 100 ml. Ūdeņraža pārskābe, ūdeņraža peroksīds - tam saskaroties ar audiem, šķeļ audu ferments katalāze, atbrīvojot molekulāro skābekli, kas kā oksidētājs nodrošina tā dezinficējošās (baktericīdās) un dezodorējošās īpašības. Visbiežāk izmanto ūdeņraža peroksīda mehāniskās jeb nesēja īpašības: skābeklis izdaloties veido gāzes pūslīšus un putas, kas no brūcēm paceļ uz ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem otrdien, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI NĀKAMAJĀ DARBA DIENĀ

Saņem trešdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Ūdeņraža peroksīds, 100 ml. Ūdeņraža pārskābe, ūdeņraža peroksīds - tam saskaroties ar audiem, šķeļ audu ferments katalāze, atbrīvojot molekulāro skābekli, kas kā oksidētājs nodrošina tā dezinficējošās (baktericīdās) un dezodorējošās īpašības. Visbiežāk izmanto ūdeņraža peroksīda mehāniskās jeb nesēja īpašības: skābeklis izdaloties veido gāzes pūslīšus un putas, kas no brūcēm paceļ uz augšu svešķermeņu, strutu u. c. daļiņas, kas tūlīt jānoslauka. Ūdeņraža peroksīda šķīdumu lieto ārīgi: • 3% šķīdumu lieto netīru un strutainu brūču un čūlu mehāniskai attīrīšanai un dezinfekcijai• 1. 5% jeb 15 mg/ml šķīdumu - akūta stomatīta, mutes dobuma strutainu brūču un zobu sakņu kanālu mehāniskai attīrīšanai, dezinfekcijai un dezodorēšanai. • Ar Ūdeņraža peroksīdu RFF 3% šķīdumu var atbrīvot ādas bojājuma vietu no pielipuša, sakaltuša pārsēja vai apģērba.
sastāvs
Ūdeņraža peroksīds 30 mg/ml 
lietošana
Ūdeņraža peroksīdu RFF 3% šķīdumu lieto ārīgi.Uz brūces uzlej nedaudz Ūdeņraža peroksīdu RFF 3% šķīduma. Pēc putu rašanās tās noslauka ar sterilu pārsienamo materiālu. Šo procedūru atkārtoto vairākas reizes, kamēr brūce tīra.Mutes dobuma skalošanai Ūdeņraža peroksīdu RFF 3% šķīdumu atšķaida attiecībās 1:1 ar novārītu un atdzesētu ūdeni, lai iegūtu 1.5% šķīdumu. 
ražotājs

Rīgas farmaceitiskā fabrika, Latvija

Skatīt reģistros