Gasec Gastrocaps 20 mg, 14 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Gasec Gastrocaps 20 mg, 14 kapsulas

3,62€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Gasec Gastrocaps 20 mg, 14 kapsulas. Katra kapsula Gasec Gastrocaps satur aktīvo vielu omeprazolu (Omeprazolum), kas samazina kuņģa skābes izdalīšanos. Gasec Gastrocaps lietoatviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Gasec Gastrocaps 20 mg, 14 kapsulas. Katra kapsula Gasec Gastrocaps satur aktīvo vielu omeprazolu (Omeprazolum), kas samazina kuņģa skābes izdalīšanos. Gasec Gastrocaps lietoatviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem no 18 gadu vecuma. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgu dedzināšanas sajūtu aiz krūšu kaula, kas paceļas līdz rīklei (grēmas) un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Ja pēc 14 dienām nejūtaties labāk vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Gasec Gastrocaps 20 mg zarnās šķīstošās cietās kapsulas:Katra kapsula satur 20 mg omeprazola. 
lietošana
Pieaugušie no 18 gadiem: ieteicamā deva ir 10-20 mg Gasec Gastrocaps dienā, atkarībā no klīniskās ainas. Parasti pietiek ar 10 mg dienā, nepieciešamības gadījumā devu var pielāgot individuāli. Gasec Gastrocaps 20 mg:  pa vienai 1 kapsulai vienu reizi dienā. Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 2-3 dienas pēc kārtas. Ja pēc divu nedēļu terapijas simptomi neizzūd, tad nepieciešams griezties pie ārsta. Maksimālā dienas deva ir 20 mg  dienā. 
ražotājs

TEVA PHARMA S.L.U, Spānija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 281 reizes