Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas | internetaptieka.lv
Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas | internetaptieka.lv
Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas

3,50€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas Omeprazole Sandoz satur aktīvo vielu omeprazolu. Tās pieder zāļu grupai, ko dēvē par protonu sūkņa inhibitoriem. Tie darbojas, samazinot kuņģī saražotās skābes daudzumu. Omeprazole Sandoz lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Omeprazole Sandoz 20mg, 14 kapsulas Omeprazole Sandoz satur aktīvo vielu omeprazolu. Tās pieder zāļu grupai, ko dēvē par protonu sūkņa inhibitoriem. Tie darbojas, samazinot kuņģī saražotās skābes daudzumu. Omeprazole Sandoz lieto atviļņa simptomu (piemēram, grēmu, skābes regurgitācijas) īslaicīgai ārstēšanai pieaugušajiem. Atvilnis ir skābes ieplūšana no kuņģa barības vadā, kas var kļūt iekaisis un sāpīgs. Tas var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgu dedzināšanas sajūtu aiz krūšu kaula, kas paceļas līdz rīklei (grēmas) un skābu garšu mutē (skābes regurgitācija). Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 23 dienas pēc kārtas.

sastāvs

Aktīvās vielas: Omeprazolum.

lietošana
Parastā deva ir viena 20 mg kapsula vienu reizi dienā 14 dienas. Ja pēc šī laika Jums nav izzuduši simptomi, sazinieties ar savu ārstu. Lai panāktu simptomu uzlabošanos, kapsulas var būt nepieciešams lietot 2–3 dienas pēc kārtas. 
ražotājs

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 131 reizes