Escapelle 1500mkg, 1 tablete
Escapelle 1500mkg, 1 tablete
Escapelle 1500mkg, 1 tablete
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Escapelle 1500mkg, 1 tablete

Drīz būs

Escapelle 1500mkg, 1 tablete. Escapelle ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, ko var lietot 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta, vai, ja Jūsu parastā kontracepcijas metode izrādījusies neveiksmīga. Escapelle satur sintētisku hormoniem līdzīgu aktīvo vielu, ko sauc par levonorgestrelu. Ja tableti lieto 72 stundu (3 dienu) laikā pēc neaizsargātā dzimumakta, tad ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Escapelle 1500mkg, 1 tablete. Escapelle ir avārijas kontracepcijas līdzeklis, ko var lietot 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargāta dzimumakta, vai, ja Jūsu parastā kontracepcijas metode izrādījusies neveiksmīga. Escapelle satur sintētisku hormoniem līdzīgu aktīvo vielu, ko sauc par levonorgestrelu. Ja tableti lieto 72 stundu (3 dienu) laikā pēc neaizsargātā dzimumakta, tad tās novērš aptuveni 85% paredzēto grūtniecību. Tās nenovērsīs grūtniecības iestāšanos visos gadījumos, taču tablete ir efektīvāka tad, ja pēc neaizsargātā dzimumakta to lieto pēc iespējas ātrāk. Labāk to lietot 12 stundu laikā, nevis atlikt līdz trešajai dienai. Uzskata, ka Escapelle darbojas šādi: pārtrauc olšūnas atbrīvošanos no olnīcas; kavē spermatozoīdu spēju apaugļot jebkuru jau atbrīvotu olšūnu. Escapelle var tikai novērst grūtniecības iestāšanos, ja Jūs to lietojiet 72 stundu laikā pēc neaizsargāta dzimumakta. Tās nedarbojas, ja Jums jau ir grūtniecība. Ja pēc Escapelle lietošanas Jums ir bijis neaizsargāts dzimumakts, tas nepasargās Jūs no grūtniecības iestāšanās. Escapelle nav indicēts lietošanai pirms pirmās menstruālās asiņošanas (menarche).

sastāvs

Aktīvās vielas: Levonorgestrelum.   

lietošana
Lietojiet tableti pēc iespējas ātrāk, vēlams 12 stundu laikā, bet ne vēlāk kā 72 stundas (3 dienas) pēc neaizsargātā dzimumakta. Escapelle var lietot jebkurā Jūsu menstruāla cikla laikā, pieņemot, ka Jūs neesat grūtniece, vai nedomājat, ka Jums varētu būt grūtniecība. Nekošļājiet, bet norijiet tableti veselu, uzdzerot ūdeni. Nekavējieties ar tabletes lietošanu. Tablete vislabāk darbosies tad, ja pēc neaizsargāta dzimumakta to lietosiet pēc iespējas ātrāk.  
ražotājs

Gedeon Richter Plc., Ungārija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 61 reizes