Product
Thumb
Seksuālā veselība un uroloģija

Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab.

Eur 10,01 10 gab.
daudzums
Produkts nav pieejams
Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. Hexicon ir zāles vietējai lietošanai, uzrāda antiseptisku (pretmikrobu un pretprotozoju) iedarbību. seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību (sifiliss, gonoreja, trihomonoze, hlamidioze, ureaplazmoze) profilakseinfekciju profilakse ginekoloģijā un dzemdniecībā pirms dzemdībām un abortiempirms un pēc dzemdes kakla diatermokoagulācijas (ārstēšana ar piededzināšanu)bakteriālas vaginozes (normālās maksts mikrofloras pārmaiņas)specifisku un nespecifisku kolpītu ...
Vairāk par produktu
Piegāde
BEZ MAKSAS AR LATVIJAS PASTA PAKOMĀTU. Brīdinām, piegādes pakomātu noslodzes dēļ kavējas!

Saņem rīt, ja pasūtīsi līdz plkst. 16:00

0
st
0
min
0
sek

LĪDZ PIEGĀDEI RĪTDIEN

Saņem pirmdien, ja pasūtīsi pēc plkst. 16:00

Skatīt piegādes iespējas

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

par produktu

par produktu
Hexicon vaginālie supozitoriji, 10 gab. Hexicon ir zāles vietējai lietošanai, uzrāda antiseptisku (pretmikrobu un pretprotozoju) iedarbību. seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību (sifiliss, gonoreja, trihomonoze, hlamidioze, ureaplazmoze) profilakse infekciju profilakse ginekoloģijā un dzemdniecībā pirms dzemdībām un abortiem pirms un pēc dzemdes kakla diatermokoagulācijas (ārstēšana ar piededzināšanu) bakteriālas vaginozes (normālās maksts mikrofloras pārmaiņas) specifisku un nespecifisku kolpītu (maksts gļotādas iekaisums) lokāla ārstēšana.
sastāvs
Aktīvās vielas: Hlorheksidīna diglukonāts. Viens supozitorijs satur 16 mg hlorheksidīna diglukonāta. 
lietošana
Izņemt supozitoriju no kontūriepakojuma (sagriežot iepakojumu ar šķērēm). Pēc iespējas dziļāk ievadīt supozitoriju makstī. Ārstēšana: 1 supozitorijs 2 reizes diennaktī 7-10 dienas, atkarībā no slimības rakstura. Seksuāli transmisīvo (venērisko) slimību profilakse: 1 supozitorijs ne vēlāk kā 2 stundas pēc neaizsargāta dzimumakta. 
ražotājs

AAS “ŅIŽFARM”, Krievija

Skatīt reģistros