Cevikap 100mg/ml pilieni, 30 ml
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Cevikap 100mg/ml pilieni, 30 ml

6,26€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Cevikap C vitamīna šķīdums pilienu veidā, radīts īpaši bērniem dod iespēju lietot nelielas, zīdaiņiem piemērotas C vitamīna devas. Askorbīnskābe C vitamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas netiek sintezēts cilvēka organismā. Askorbīnskābe ir ļoti jutīga pret dažādiem ietekmējošiem faktoriem un tā sabrūk gaismas, augstas temperatūras un gaisā esošā skābekļa ietekmē. Organisma ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Cevikap C vitamīna šķīdums pilienu veidā, radīts īpaši bērniem dod iespēju lietot nelielas, zīdaiņiem piemērotas C vitamīna devas. Askorbīnskābe C vitamīns ir ūdenī šķīstošs vitamīns, kas netiek sintezēts cilvēka organismā. Askorbīnskābe ir ļoti jutīga pret dažādiem ietekmējošiem faktoriem un tā sabrūk gaismas, augstas temperatūras un gaisā esošā skābekļa ietekmē. Organisma imūnās sistēmas pareizai funkcionēšanai būtiska nozīme piemīt audu optimālam piesātinājumam ar askorbīnskābi. Piedaloties kolagēna, elastīna un proteoglikonu biosintēzē, askorbīnskābei ir nozīme arī saistaudu veidošanā, un, pateicoties tam, tā apvieno un atbalsta visu audu iekšējās struktūras cilvēka organismā. Tā ietekmē brūču, iegriezumu un kaulu lūzumu rētošanās procesus. Šīs zāles ieteicamas gadījumos, kad ir palielināta nepieciešamība pēc C vitamīna: saaukstēšanās, atkārtotas augšējo elpceļu infekcijas, atveseļošanās, samazināta imunitāte, C vitamīna deficīta profilaksei: bērnu mākslīga barošana, neregulāra ēšana.
sastāvs
Aktīvās vielas: Acidum ascorbicum.  
lietošana
Profilaktiski: zīdaiņiem un bērniem līdz viena gada vecumam: 5 – 8 pilieni (apmēram 25 - 40 mg) 24 stundu laikā; bērniem sākot ar otro dzīves gadu līdz 11 gadu vecumam: 10 pilieni (apmēram 50 mg) 24 stundu laikā; pusaudžiem no 12 līdz 17 gadu vecumam: 15 – 20 pilieni (apmēram 75 – 100 mg) 24 stundu laikā. Terapeitiskās devas, parasti, ir 2 - 5 reizes lielākas, nekā profilaktiskās devas (atkarībā no indikācijām).  
ražotājs

Medana Pharma S.A., PolijaMedana Pharma S.A., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 96 reizes