Smecta orange -vanille, 60 paciņas | internetaptieka.lv
Smecta orange -vanille, 60 paciņas | internetaptieka.lv
Smecta orange -vanille, 60 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Smecta orange -vanille, 60 paciņas

12,67€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Pelēcīgi balts vai dzeltenīgi oranžs pulveris ar vieglu apelsīnu smaržu.Pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai, iepakojumā 60 paciņas.Smecta satur aktīvo vielu diosmektītu, kas ir dabīgs attīrīts un standartizēts nešķīstošs minerālmāls.Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem.Smecta lieto:- akūtas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Pelēcīgi balts vai dzeltenīgi oranžs pulveris ar vieglu apelsīnu smaržu.Pulveris iekšķīgi lietojamas suspensijas pagatavošanai, iepakojumā 60 paciņas.Smecta satur aktīvo vielu diosmektītu, kas ir dabīgs attīrīts un standartizēts nešķīstošs minerālmāls.Smecta aktīvā viela pārklāj gļotādu un aizsargā to, palielinot gļotu pretošanās spējas un saistoties ar patogēniem, baktērijām, vīrusiem un toksīniem.Smecta lieto:- akūtas caurejas simptomātiskai ārstēšanai bērniem no 2 gadu vecuma kopā ar iekšķīgi lietojamu rehidratācijas šķīdumu pieaugušajiem;- hroniskas (ilgstošas) funkcionālas caurejas simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem;- sāpju, kas saistītas ar funkcionālām zarnu slimībām, simptomātiskai ārstēšanai pieaugušajiem.
sastāvs
Aktīvā viela ir diosmektīts. Katra paciņa satur 3 g diosmektīta.Citas sastāvdaļas ir glikozes monohidrāts, saharīna nātrija sāls, vaniļas aromatizators un apelsīnu aromatizators.Vaniļas aromatizatora sastāvs: Maltodekstrīns, saharoze, gliceriltriacetāts (E1518), silīcija dioksīds (E551), etilspirts, sojas lecitīns (E322), vaniļas aromatizators. Apelsīnu aromatizatora sastāvs: Maltodekstrīns, saharoze, akācijas sveķi (E414), taukskābju mono- un diglicerīdu diacetilvīnskābes esteri (E472e), silīcija dioksīds (E551), apelsīna ēteriskā eļļa.
lietošana
Akūtas caurejas ārstēšanaiBērniem no 2 gadu vecuma: ieteicamā deva ir 6 g dienā, kas atbilst 2 paciņām dienā. Akūtas caurejas epizodes sākumā devu var dubultot.Pieaugušajiem: Ieteicamā deva ir 9 g dienā, kas atbilst 3 paciņām dienā. Ārstēšanas sākumā dienas devu var dubultot. Akūtas caurejas epizode parasti ilgst mazāk kā 7 dienas.
ražotājs

Beaufour Ipsen Industrie, Francija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 73 reizes