Stiran pilieni deguna blakusdobuma ārstēšanai, 50 ml | internetaptieka.lv
Stiran pilieni deguna blakusdobuma ārstēšanai, 50 ml | internetaptieka.lv
Stiran pilieni deguna blakusdobuma ārstēšanai, 50 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Stiran pilieni deguna blakusdobuma ārstēšanai, 50 ml

Zīmols: Stiran
8,77€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Stiran pilieni deguna blakusdobumu slimību ārstēšanai. IndikācijasDeguna blakusdobumu iekaisuma, hronisku iesnu un hroniska laringotraheīta ārstēšanai. Turklāt, Stiran palīdz arī ausu, deguna un kakla infekciju ārstēšanā. Stiran ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Stiran sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātu, paplašinot indikāciju amplitūdu, kā arī paaugstina terapijas drošību un vienkāršību ...

Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Stiran pilieni deguna blakusdobumu slimību ārstēšanai. IndikācijasDeguna blakusdobumu iekaisuma, hronisku iesnu un hroniska laringotraheīta ārstēšanai. Turklāt, Stiran palīdz arī ausu, deguna un kakla infekciju ārstēšanā. Stiran ir dažādu atsevišķu homeopātisku zāļu savienojums. Specifiskā Stiran sastāvdaļu kombinācija papildina tās iedarbības rezultātu, paplašinot indikāciju amplitūdu, kā arī paaugstina terapijas drošību un vienkāršību. Atbilstoši mācībai par homeopātiskiem ārstniecības līdzekļiem Stiran sastāvdaļas palīdz atvieglot un izārstēt sekojošus traucējumus: Armoracia (Mārrutks) Īpaši ietekmē pieres kaulu, pieres kaula dobumu un siekalu dziedzerus. Spēcīgas un caururbjošas sāpes pieres rajonā. Kalium bichromicum (Bihromskābais kālijs) Hronisks sinusīts. Palīglīdzeklis hroniska katarāla Eistahija kanāla, vidusauss, balsenes un rīkles iekaisuma ārstēšanai. Biezi un lipīgi izdalījumi. Hydrastis (Zeltsakne) Hronisks katarāls deguna un rīkles iekaisums. Biezas, lipīgas gļotas degunā. Sinusīts pēc iesnām. Calcium sulfuricum (Kalcija sulfāts) Rinīts ar bieziem, dzelteniem vai recekļainiem izdalījumiem. Palīglīdzeklis strutaina vidusauss un ieilguša katarāla rinīta ārstēšanai. Cinnabaris (Sarkanais dzīvsudraba sulfīds) Subakūts un hronisks katarāls deguna blakusdobumu iekaisums ar pasliktināšanos naktī. Iesnas ar šķidriem, brūces veidojošiem izdalījumiem.

sastāvs

Aktīvās vielas: Armoracia D1 10 ml, Kalium bichromicum D6 10 ml, Hydrastis D6 10 ml, Calcium sulfuricum D12 10 ml, Cinnabaris D12 10 ml. 

lietošana
Pieaugušie un pusaudži 10 pilieni 3 reizes dienāBērni no 1 līdz 12 gadiem 5 pilieni 3 reizes dienāĀrstēšanās sākumā, kā arī lai paātrinātu slimības simptomu mazināšanos, pieaugušie un pusaudži drīkst lietot 10 pilienus, bērni 5 pilienus ik pēc 30-60 minūtēm (maksimums 8 reizes dienā). Kad sākas uzlabošanās, lietošanas biežumu vajadzētu samazināt līdz 3 reizēm dienā.Stiran vajadzētu lietot 30 minūtes pirms vai stundu pēc ēšanas, lai nodrošinātu maksimālu iedarbīgumu. Stiran® ieteicams uzņemt neatšķaidītu vai atšķaidītu nelielā ūdens daudzumā. 
ražotājs

Richard Bittner AG, Austrija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 176 reizes