Voltaren Forte 23.2 mg/g gels, 50 g | internetaptieka.lv
Voltaren Forte 23.2 mg/g gels, 50 g | internetaptieka.lv
Voltaren Forte 23.2 mg/g gels, 50 g | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Voltaren Forte 23.2 mg/g gels, 50 g

Zīmols: Voltaren

8,94€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Voltaren Forte 23.2 mg/g gels.Voltaren Forte gela aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos.Voltaren Forte lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Voltaren Forte 23.2 mg/g gels.Voltaren Forte gela aktīvā viela ir diklofenaks, kas pieder nesteroīdo pretiekaisuma līdzekļu (NPL) grupai. Tas ir īpaši izstrādāts, lai to varētu ieziest ādā, un tas labi iesūcas ādā. Aktīvā viela iekļūst dziļi iekaisušajos audos.Voltaren Forte lieto sāpju, iekaisumu un pietūkumu mazināšanai gadījumos, kas saistīti ar locītavu un muskuļu sāpēm.Voltaren Fortevar lietot šādu slimību ārstēšanai:Pieaugušajiem un pusaudžiem no 14 gadu vecuma.Mīksto audu ievainojumi: cīpslu, muskuļu un locītavu saišu traumas, piem., sastiepumi, izmežģījumi un sasitumi, muguras sāpes (sporta traumas);Tendinīts (cīpslu iekaisums) (piem., tenisista elkonis), bursīts (gļotsomiņas iekaisums), pleca-rokas sindroms, periartrīts.Tikai pieaugušajiem (no 18 gadu vecuma un vecākiem).viegli izteikts artrīts ceļgalos vai pirkstosdeģeneratīvas locītavu slimības, piem., mugurkaula un perifēro locītavu osteoartrīta lokālai ārstēšanai.
sastāvs
Aktīvā viela ir diklofenaka dietilamīns (Diclofenacum diethylaminum). Vienā gela gramā ir 23,2 mg diklofenaka dietilamīna.Palīgvielas:1 grams šo zāļu satur 50 mg propilēnglikola un 0,2 mg butilhidroksitoluola.Citas sastāvdaļas (palīgvielas) ir karbomērs, kokoilkaprilkaprāts, dietilamīns, izopropilspirts, šķidrais parafīns, makrogola cetostearilesteris, oleilspirts, eikalipta aromātviela un attīrīts ūdens.
lietošana
Vienmēr lietojiet Voltaren Forte tieši tā, kā norādīts šajā instrukcijā vai kā ieteicis farmaceits. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam.Cik daudz Voltaren Forte jālieto?Pieaugušie un bērni no 14 gadu vecuma:Uzklāt Voltaren Fortesāpīgajai vietai 2 reizes dienā (ieteicams no rīta un vakarā), kas nodrošina līdz pat 12 stundām ilgu sāpju mazināšanu.
ražotājs

Glaxo Wellcome Production S.A., Spānija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 61 reizes