Eucarbon Herbal tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Eucarbon Herbal tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Eucarbon Herbal tabletes, 30 gb. | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Eucarbon Herbal tabletes, 30 gb.

7,59€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Eucarbon Herbal satur tikai augu darbīgās vielas, to lieto aizcietējuma ārstēšanai. Preparāts regulē zarnu darbību un izraisa vieglu vēderu mīkstinošu efektu. Eucarbon herbal darbību nodrošina kokogles spēja saistīt dažādus toksiskus vielmaiņas produktus un sennas lapu un rabarbera ekstrakta spēja izvadīt tos no organisma. Ieņemot preparātu, viegla vēderu mīkstinoša darbība sākas ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Eucarbon Herbal satur tikai augu darbīgās vielas, to lieto aizcietējuma ārstēšanai. Preparāts regulē zarnu darbību un izraisa vieglu vēderu mīkstinošu efektu. Eucarbon herbal darbību nodrošina kokogles spēja saistīt dažādus toksiskus vielmaiņas produktus un sennas lapu un rabarbera ekstrakta spēja izvadīt tos no organisma. Ieņemot preparātu, viegla vēderu mīkstinoša darbība sākas apmēram pēc 8-10 stundām.
sastāvs
Aktīvās vielas: 1 tablete satur: sennas lapas (Sennae folium) 105mg, rabarbera ekstraktu (Rhei extractum) 25mg, kokogles pulveri (Carbo ligni pulvis) 180mg. Palīgvielas: saharoze, rīsu ciete, piparmētru ēteriskā eļļa, fenheļa ēteriskā eļļa, arābijas gumija, baltie māli, talks.
lietošana
Vienmēr lietojiet Eucarbon® Herbal tabletes tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Eucarbon® Herbal tabletes jāieņem, uzdzerot daudz šķidruma. Ja nav ordinēts citādi, precīzi jaievēro norādītās devas. Pieaugušie un bērni no 12 gadu vecuma: mērenai vēderu mīkstinošai un uzpūšanos mazinošai darbībai lietot pa 1-2 tabletēm līdz 3 reizēm dienā ēšanas laikā vai pēc tās. Ja nepieciešama izteiktāka vēderu mīkstinoša darbība, vakara devu var palielināt līdz 3-4 tabletēm. Bez ārsta uzraudzības nelietot ilgāk par 1-2 nedēļām. 
ražotājs

F. Trenka, Chemisch- Pharmazeutische Fabrik GmbH, Austrija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 147 reizes