Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņas

2,33€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņasFigura 2 ir ārstniecības augu līdzeklis, kas paredzēts īslaicīgai gadījuma rakstura aizcietējuma ārstēšanai. Figura 2 satur krūkļa mizas, kas pieder zarnu gļotādu kairinošu līdzekļu grupai. Zarnu gļotādu kairinošiem līdzekļiem piemīt divi darbības mehānismi: resnās zarnas motilitātes stimulēšana, izraisot paātrinātu zarnu satura pārvietošanosietekme uz sekrēcijas ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Figura 2 ārstniecības augu tēja, 20 paciņasFigura 2 ir ārstniecības augu līdzeklis, kas paredzēts īslaicīgai gadījuma rakstura aizcietējuma ārstēšanai. Figura 2 satur krūkļa mizas, kas pieder zarnu gļotādu kairinošu līdzekļu grupai. Zarnu gļotādu kairinošiem līdzekļiem piemīt divi darbības mehānismi: resnās zarnas motilitātes stimulēšana, izraisot paātrinātu zarnu satura pārvietošanosietekme uz sekrēcijas procesu, kā rezultātā palielinās šķidrumu un elektrolītu koncentrācija resnās zarnas lumenā. Ja pēc 7 - 10 dienām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar savu ārstu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Aktīvā viela ir krūkļa mizas. Katrs maisiņš (3 g) satur 500 mg krūkļa mizu, kas atbilst ne mazāk kā 25,5 mg (nepārsniedzot 30 mg) hidroksiantracēnu glikozīdiem pārrēķinot uz glikofrangulīnu A.
lietošana
Maksimālā hidroksiantracēnglikozīda dienas deva ir 30 mg. Tas apmēram atbilst 1 šo zāļu maisiņam, kas satur 500 mg ārstniecības augu līdzekļa – krūkļa mizas. Pareiza individuālā deva ir mazākā deva, kas nodrošina komfortablu un mīkstu vēdera izeju. Pusaudži, kuri vecāki par 12 gadiem, pieaugušie un gados vecāki pacienti - ārstniecības augu līdzeklis (krūkļa mizas), kas atbilst 10 – 30 mg hidroksiantracēnu atvasinājumiem, pārrēķinot uz glikofrangulīnu A, jālieto vienu reizi dienā – vakarā. Parasti ir pietiekami šīs zāles lietot divas līdz trīs reizes nedēļā. Lietošana bērniem un pusaudžiem - nav ieteicams lietot bērniem, kuri jaunāki par 12 gadiem. 
ražotājs

Herbapol-Lublin S.A., Polija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 111 reizes