Otinum 20% ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Otinum 20% ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Otinum 20% ausu pilieni, 10 ml | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ir noliktavā

Otinum 20% ausu pilieni, 10 ml

Zīmols: Otinum

6,51€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Holīna salicilāts, Otinum aktīvā viela, pieder pie salicilātu grupas. Tam piemīt pretiekaisuma un pretsāpju darbība, un šī iemesla dēļ tas mazina sāpes un iekaisumu vidusauss iekaisuma, timpanīta un ārējās auss iekaisuma gadījumā. Zāļu sastāvā esošais glicerīns mīkstina auss sēru, veicinot tā izņemšanu. Pēc lokālas lietošanas ausī, zālēm nepiemīt sistēmiska iedarbība ...

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Holīna salicilāts, Otinum aktīvā viela, pieder pie salicilātu grupas. Tam piemīt pretiekaisuma un pretsāpju darbība, un šī iemesla dēļ tas mazina sāpes un iekaisumu vidusauss iekaisuma, timpanīta un ārējās auss iekaisuma gadījumā. Zāļu sastāvā esošais glicerīns mīkstina auss sēru, veicinot tā izņemšanu. Pēc lokālas lietošanas ausī, zālēm nepiemīt sistēmiska iedarbība. šīs zāles lieto simptomātiskai auss sāpju mazināšanai akūta un hroniska vidusauss iekaisuma, ārējās auss iekaisuma un timpanīta gadījumā. Tās lieto arī, lai mīkstinātu sacietējušu auss sēru pirms tā izņemšanas no auss.
sastāvs
Aktīvās vielas: Holīna salicilāts.Viens grams pilienu saur 200 mg holīna salicilāta (Cholini salicylas). 
lietošana
Simptomātiskai auss sāpju mazināšanai akūta un hroniska vidusauss iekaisuma, ārējās auss iekaisuma un timpanīta ārstēšanā:pa 3 līdz 4 pilieniem ārējā dzirdes kanālā 3-4 reizes dienā. Ārstēšanas kurss jāierobežo līdz 10 dienām. Pēc 10 dienām nepieciešams ārstēšanu izvērtētatkārtoti.Lai mīkstinātu sacietējušu auss sēru pirms tā izņemšanas no auss: pa 3-4 pilieniem ārējā dzirdes kanālā divas reizes dienā 4 dienas. Pēc pilienu iepilināšanas, pacientam jānoguļas, galvu novietojot tā, lai viņa/viņas auss būtu vērsta uz augšu. Pēc zāļu lietošanas pacientam šādā pozīcijā jāpaliek dažas minūtes. 
ražotājs

ICN Polfa Rzeszow S.A., Polija

Vairāk par produktu

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 760 reizes