Reneel, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Reneel, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Reneel, 50 tabletes | internetaptieka.lv
Attēlam ir ilustratīva nozīme

Reneel, 50 tabletes

5,65€

Izvēlētais daudzums nav pieejams. Izvēlēties citu daudzumu

Reneel tabletes ir homeopātiskas zāles, ko lieto iekaisīgu urīnizvadceļu slimību ar nierakmeņiem vai bez tiem ārstēšanai. Piezīme: Ja Jums sākas drudzis vai Jūs konstatējat asinis urīnā, vai ja Jums ir simptomi, kas ilgst vairāk par 5 dienām, vai kādi nenoskaidroti simptomi, Jums jākonsultējas ar ārstu, jo šos simptomus varētu izraisīt ...
Vairāk par produktu

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Par zāļu lietošanu konsultēties pie ārsta vai farmaceita.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI

Par produktu

Reneel tabletes ir homeopātiskas zāles, ko lieto iekaisīgu urīnizvadceļu slimību ar nierakmeņiem vai bez tiem ārstēšanai. Piezīme: Ja Jums sākas drudzis vai Jūs konstatējat asinis urīnā, vai ja Jums ir simptomi, kas ilgst vairāk par 5 dienām, vai kādi nenoskaidroti simptomi, Jums jākonsultējas ar ārstu, jo šos simptomus varētu izraisīt slimība, kas prasa turpmāku medicīnisku izmeklēšanu un ārstēšanu.
sastāvs
Aktīvās vielas: Chondrodendron, Plumbum aceticum, Lytta vesicatoria, Acidum nitricum, Berberis vulgaris, Serenoa repens, Causticum Hahnemanni, Aluminium oxydatum. 
lietošana
Vienmēr lietojiet Reneel tabletes tieši tā, kā ārsts Jums stāstījis. Neskaidrību gadījumā vaicājiet ārstam vai farmaceitam. Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma: Parasti lieto pa 1 tabletei 3 reizes dienā, izšķīdinot tableti mutē. Akūtu traucējumu sākuma terapijā lieto pa 1 tabletei ik pēc 15 minūtēm (2 stundu laika posmā).
ražotājs

Biologische Heilmittel Heel GmbH, Vācija

Skatīt reģistros

Preci pēdējās 7 dienās skatījās 77 reizes