Kā saglabāt ādas jaunību?
Kā saglabāt ādas jaunību?
Publicēts 11:24, Kosmētika

Gadiem ejot, kā arī dažādu ārējo faktoru ietekmē izmainās ādas gēnu aktivitāte un tāpēc vājinās ādas šūnu spēja darboties pilnā kapacitātē.

Franču jūras augu kosmētikas zīmols ALGOTHERM vairāk nekā 50 gadus ir līderis zinātnē, kas pēta jūras augu iedarbību uz ādu. ALGOTHERM radījis dabīgus produktus, kas piesātināti ar jūras augu sastāvdaļām, un sader ar ādu ikvienās tās dzīves posmā, tāpēc radījis visaptverošu programmu ar īpaši izmeklētiem aļģu ekstraktiem ādas šūnu ilgmūžībai un efektīvai novecošanās pazīmju novēršanai. Četru iedarbīgo aļģu patentētais komplekss ALGOGENE [4] veicina 35 gēnu aktivitāti, kas atbildīgi par ādas atjaunošanos, tādējādi visaptveroši veicinot iedarbību uz ādas novecošanās pazīmēm: Undaria Pinnatifida aļģe ar pretgrumbu iedarbību, Dictyopteris Membranacea aļģe novērš pigmentācijas plankumus, Alaria Esculenta aļģe atjauno ādas tvirtumu, Ulva Lactuca aļģe nostiprina sejas kontūru. 

Izvēlies ALGOTHERM produktus ādas jaunības spēka saglabāšanai:

Rūpēm par ādu ap acīm izvēlies AlgoTime Expert Acu un lūpu serumu 15ml, kas mazina tumšos lokus un tūsku zem acīm. Atsvaidzina jutīgo ādu acu un lūpu zonā. Sastāvā esošās Fucus Vesiculosus aļģes ekstrakts un vīnogu kauliņu komplekss dzēš noguruma pazīmes. 

Intensīvai sejas ādas aprūpei izvēlies AlgoTime Expert Jūras dzīvības serumu 30ml, kas iedarbojas uz ādas jaunības saglabāšanu. Īpaši bagātīgās konsistences serums nevainojami mitrina, baro ādu un padara to starojošu. 

Ikdienas sejas ādas aprūpei izvēlies AlgoTime Expert Jūras dzīvības krēmu 50ml, kas atjauno ādas jaunības spēku. Sastāvā esošā Sūrene pasargā no infrasarkanā starojuma. Āda izskatās redzami jauneklīgāka.