Pārbaudiet savu spermu bez ārsta blakus telpā - SwimCount spermas fertilitātes tests

Pārbaudiet savu spermu bez ārsta blakus telpā - SwimCount spermas fertilitātes tests

Neauglība ir biežāk sastopama, nekā daudzi domā. Pēc 2021. gada statistikas aptuveni 7 miljoniem pāru ASV ir grūtības ieņemt bērnu.

Vēl pārsteidzošāks varētu būt fakts, ka 50 % no visiem neauglības gadījumiem ir vīrieši. Patiesībā jaunā pētījumā konstatēts, ka katrs desmitais vīrietis saskaras ar neauglību.

Neraugoties uz šiem faktiem, daudzi vīrieši izvairās pārbaudīt savu auglību. Varbūt tas ir tāpēc, ka auglība tiek uzskatīta par sievietes lietu. Varbūt tāpēc, ka vīrieši domā, ka, ja viņi var panākt erekciju, tad auglība nav viņu problēma. Vai varbūt tas ir lepnuma jautājums.

Ja puisis uzzina, ka ir neauglīgs, tas ir tāpat kā saņemt triecienu vai sitienu zem jostas vietas. Dažiem vīriešiem neauglība asociējas ar sliktu sniegumu seksuālajā ziņā (lai gan starp tiem nav nekādas saistības), tāpēc tas varētu būt trieciens viņu ego. Turklāt jāņem vērā fakts, ka ārsta kabinetā vīriešiem veiktie auglības testi ne vienmēr ir vīrietim komfortabli.

Tātad, ko darīt vīrietim?

KAD VĪRIEŠIEM VAJADZĒTU PĀRBAUDĪT SAVU AUGLĪBU?

Kad pārim ir grūtības ieņemt bērnu, tas var sagādāt vilšanos un stresu. Vislabāk būtu pēc iespējas ātrāk noskaidrot problēmas būtību.

Ja puisis ir jaunāks par 35 gadiem un viņa partnerei vismaz gadu nav izdevies ieņemt bērnu, viņam vajadzētu pārbaudīt savu auglību. Ja vīrietis ir vecāks par 35 gadiem, viņam būtu jāveic pārbaude ik pēc sešiem mēnešiem.

Kas ir vīriešu auglības tests?

Tā ir spermas analīze, lai noteiktu, vai vīrietim ir pietiekami daudz veselas spermas. Vīriešu auglībai ir nepieciešams, lai vīrieši saražotu pietiekamu skaitu funkcionālu spermatozoīdu, kas var sasniegt sievietes olšūnu. Analīzē tiek pārbaudīta spermatozoīdu kustīgums, skaits un forma.

Sliktā ziņa ir tāda, ka vīriešiem ir jāveic tests. Labā ziņa ir tā, ka viņi var izvairīties no neērtā ārsta apmeklējuma.

VĪRIEŠI VAR PĀRBAUDĪT SPERMU MĀJĀS

SwimCount spermas fertilitātes tests ir ērta un ekonomiski izdevīga alternatīva spermas analīzei. Tas ir bezrecepšu testa komplekts, kas ļauj vīriešiem pārbaudīt spermas daudzumu mājās. Tests ir uzticams un sniedz rezultātus 30 minūšu laikā.

Veselīgs spermatozoīdu skaits ir vismaz 20 miljoni spermatozoīdu mililitrā spermas. Lai gan tas ir tikai viens no vīriešu auglības faktoriem, tas ir pirmais solis, lai noteiktu, vai ir nepieciešams visaptverošāks novērtējums.

Ja spermas tests atklāj zemu spermatozoīdu skaitu, vīrietis var vērsties pie speciālista pēc papildu testiem. Ja spermatozoīdu skaits ir normāls, pāris un viņu ārsts var izslēgt skaitu kā problēmu.

 

Neauglība ir sarežģīts, emocionāls jautājums pāriem, kurā gandrīz vienāda loma ir gan vīrietim, gan sievietei. Puiši var novērst daudzus jautājumus un neapmierinātību, pārbaudot savu spermu procesa sākumā. Labā ziņa ir tā, ka viņiem tas nav jādara, kad blakus telpā gaida ārsts.

Pasūtiet SwimCount spermas fertilitātes testu jau tagad šeit.

 

 

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk