Vairogdziedzeris prasa cieņpilnu attieksmi

Vairogdziedzeris prasa cieņpilnu attieksmi

JAUNUMS! CLARIWELL® THYROKLER –

100 % dabīgs un efektīvs risinājums normālai vairogdziedzera darbībai, kā arī nepietiekamas vairogdziedzera funkcijas jeb hipotireozes gadījumiem.

 

Vairogdziedzeris ir viens no svarīgākajiem orgāniem mūsu ķermenī, jo tas izdala hormonus, ar kuru palīdzību tiek kontrolēti gandrīz visi vielmaiņas procesi mūsu organismā. Esam radījuši jaunu produktu tieši vairogdziedzerim, lai palīdzētu tam normāli darboties, kā arī gadījumiem, kad vairogdziedzera funkcija ir nepietiekama jeb hipotireozei. Tas ir 100 % dabīgs, Latvijā ražots uztura bagātinātājs THYROKLER. Produkta sastāvā ir tikai dabīgas vielas – augs, mikrolelementi un aminoskābe. Kā strādā vairogdziedzeris un kā to palutināt?

Vairogdziedzera traucējumi

Vairogdziedzera slimības ir vienas no visizplatītākajām pasaulē, tāpēc tās ir līdzvērtīgas tādām slimībām kā diabēts un sirds - asinsvadu sistēmas traucējumi. Šo slimību simptomi ir specifiski un ļoti bieži tie ir saistīti ar vispārēju organisma nogurumu, kas liecina, ka to izplatība ir daudz augstāka nekā mūsdienās zināms.

Atsevišķi statistikas dati liecina, ka katram astotajam cilvēkam attīstās nepietiekama vairogdziedzera darbība un 60% no šiem gadījumiem netiek diagnosticēti. Vairogdziedzera disfunkcija 5 līdz 8 reizes biežāk attīstās sievietēm un īpaši pēc 50 gadu vecuma. Hipotireoze bieži vien netiek atklāta ilgstoši, jo tā sākas pakāpeniski, un simptomi ir vispārīgi, nespecifiski, bieži tos uztver kā pārslodzes rezultātu.

Ja novērojat tādas kaites kā nespēku, nogurumu, darbspēju samazināšanos, atmiņas pasliktināšanos, strauju svara pieaugumu, pietūkumu, sausu ādu, blāvus un trauslus matus, tad var pieņemt, ka vairogdziedzera funkcija ir nepietiekama.

 

Kas tad ir vairogdziedzera mazspējas bioloģiskais cēlonis? Vairogdziedzeris ir mazs orgāns, kas atrodas kakla priekšējā apakšējā daļā un sver 15-20 gramus, taču tā izmēri var mainīties atkarībā no vecuma, dzimuma un organisma bioķīmiskā sastāva. Tam ir divas daivas, kuras savieno šaurums, tāpēc tas atgādina tauriņu. Vairogdziedzeris, kas ir daļa no endokrīnās sistēmas, - ražo, uzglabā un caur asinsriti nogādā hormonus pa visu ķermeni. Pētnieki ir identificējuši 3 galvenos hormonus, kas ir atbildīgi par optimālas vairogdziedzera funkcijas nodrošināšanu - trijodtironīnu (T3), tiroksīnu (T4) un vairogdziedzeri stimulējošo hormonu (TSH). Endokrīnās sistēmas ietvaros notiek rūpīga un delikāta balansēšana starp vairogdziedzeri un hipofīzi (atrodas smadzeņu pamatnē un izdala dažādus hormonus, kas regulē organisma augšanu, dzimumorgānu attīstību, vielmaiņu, daļēji arī grūtniecību, laktāciju, ūdens/sāls koncentrāciju nierēs, temperatūru un sāpju sajūtas). Mums novecojot, vairogdziedzeris pieliek arvien vairāk pūļu, lai saražotu pietiekamā daudzumā hormonus T3 un T4. Tas, savukārt, liek reaģēt hipofīzei, pārmērīgi ražojot TSH. Rezultātā rodas disbalanss jeb izjaukts līdzsvars starp vairogdziedzera hormoniem un rada mums jau zināmās likstas – svara pieaugumu, garastāvokļa maiņas un aizplīvurotu apziņu.

Taču, labā ziņa ir tā, ka atjaunojot līdzsvaru šiem trim galvenajiem hormoniem, tiek stabilizēta arī vielmaiņa un pazūd vairogdziedzera disfunkcijai raksturīgie simptomi.

Kas ir nepieciešams vairogdziedzera normālai darbībai?

Gadījumos, kad vairogdziedzera funkcija ir traucēta, svarīgi ir ēst pareizi – iekļaut ēdienkartē tos produktus, kuri satur vairogdziedzerim tīkamus elementus, piemēram, jūras veltes (zivis, krabji, mīdijas) un jūras kāpostus, savukārt, izslēgt tādus produktus kā cukurs, glutēns, cepts ēdiens.

Primāri  normālai vairogdziedzera darbībai ir nepieciešams jods. 83 % visa organisma joda daudzuma atrodas teiši vairogdziedzerī. Jods ir vairogdziedzera hormonu galvenā sastāvdaļa. Viena no vairogdziedzera pamatfunkcijām ir izfiltrēt visas cilvēka organismā esošās asinis. Jods palīdz vairogdziedzerim filtrēšanas laikā attīrīt asinis no mikrobiem, kā arī jods palīdz veidoties vairogdziedzera hormoniem.

Taču mūsu organisms pats jodu neražo, līdz ar to to varam uzņemt tikai ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem.

CLARIWELL® THYROKLER produktā kā galvenā sastāvdaļa tiek izmantota brūnaļģe (Fucus Vesiculosus L.). Brūnaļģe satur vairāk vitamīnu un minerālvielu nekā jebkurš cits pārtikas produkts. Brūnaļģes trīs galvenās sastāvdaļas ir jods, algīnskābe un fukoidāns. Brūnaļģes ir īpaši bagātas ar jodu un tās tiek izmantotas kā dabīgs joda avots, kas organiski iekļaujas šūnu vielmaiņā. Pateicoties algīnskābei, brūnaļģe pazemina asinsspiedienu, noņem kaitīgos radionuklīdus un smagos metālus un vājina ķermeņa intoksikāciju. Brūnaļģe efektīvi attīra organismu no šlakām un toksīniem, uztur endokrīnās sistēmas veselību. To iesaka lietot pie hipotireozes, asinsrites traucējumiem, saindēšanās ar smago metālu sāļiem. Brūnaļģe palēnina aterosklerozes attīstību, samazina holesterīna līmeni asinīs. Brūnaļģe veicina zarnu attīrīšanu, kas tiek izmantots svara mazināšanai cilvēkiem ar aptaukošanos.

Atbilstoši Veselības ministrijas rekomendācijām bērniem no 15 gadu vecuma, kā arī pieaugušajiem, ieteicamais joda daudzums dienā ir 200 mikrogrami[1].

CLARIWELL® THYROKLER produktā dienas devā jeb 1 kapsulā ir 40 mg brūnaļģes lapoņa pulvera, tai skaitā 200 mikrogrami joda. Tātad, katru dienu lietojot 1 kapsulu THYROKLER, organisms tiks nodrošināts ar pietiekami daudzumu joda.

CLARIWELL® THYROKLER produkta sastāvā esošais mikroelements cinks ir nepieciešams vairogdzoedzera hormonu  trijodtironīna (T3), tiroksīna (T4) un vairogdziedzeri stimulējošā hormona (TSH) ražošanai. Savukārt mikroelements selēns ir ļoti būtisks vairogdziedzera hormonu sintēzei un darbībai, to var uzskatīt par vairogdziedzera veselības atslēgu. Selēns darbojas kopā ar jodu, lai aktivizētu trīs dažādus no selēna atkarīgos enzīmus, kas pēc tam var aktivizēt vai deaktivizēt vairogdziedzera hormonus.

Ceturtais CLARIWELL® THYROKLER  uztura bagātinātāja sastāva elements ir aminoskābe L-tirozīns, kas veido organismā cilvēka dzīvībai svarīgās olbaltumvielas, nodrošina veselīgu vairogdziedzera darbību, sekmē labu garastāvokli un prāta modrību, respektīvi, L-tirozīns ir viena no 20 galvenajām aminoskābēm, ko šūnas izmanto proteīnu sintezēšanai un tas kalpo kā hormonu T3 un T4 priekštecis. Šī aminoskābe palielina T3 un T4 līmeni, vienlaikus modulējot TSH līmeni to ievērojami samazinot, tādējādi atjaunojot vairogdziedzera hormonu līdzsvaru.

Šo visu 4 sastāvdaļu simbioze veido unikālu produktu vairogdziedzera veselībai.

Produkts satur tikai dabiskas izcelsmes vielas, savukārt kapsulas apvalks nesatur dzīvnieku izcelsmes želatīnu.

Produktu iesakām lietot pa 1 kapsulai dienā pusstundu pirms ēšanas vai pirms gulētiešanas.  Ieteicamais lietošanas laiks - 3 mēneši (pilns kurss).

Iepakojumā ir 60 kapsulas.

Vairāk par produkta sastāvdaļām varat uzzināt šeit: www.clariwell.com

 

 

 

[1] https://www.spkc.gov.lv/lv/media/15981/download

Saistīti raksti

Minerālviela tavai veselībai - magnijs

Lasīt vairāk

Palīgs cīņā pret nogurumu - dzelzs

Lasīt vairāk

Vai zināji, ka katram trešajam iedzīvotājam Latvijā trūkst D vitamīns?

Lasīt vairāk