Saules aizsardzība ādai ar nevienmērīgu pigmentāciju

Saules aizsardzība ādai ar nevienmērīgu pigmentāciju

Institut Esthederm ir izstrādājis saules aizsarglīdzekļus ādai ar nevienmērīgu pigmentāciju, kas pielāgoti katras ādas vajadzībām un ļauj droši atrasties saulē.

 

Saules pigmentācijas plankumi, brūnie plankumi, lentigo vai pigmentācijas laukumi ir cieši saistīti ar to, cik ilgi un regulāri mēs atrodamies saulē bez atbilstošas aizsardzības.

 

Kā rodas pigmentācijas plankumi?

Lai sevi pasargātu no UV stariem, āda iedeg veidojot melanīnu. Pēc gadiem ilgas uzturēšanās saulē vai pēc ilgākas saules peldes melanocīti var lokāli sintezēt pārlieku daudz melanīna, tādā veidā ierosinot pigmentācijas plankumu parādīšanos.

 

Dažiem fototipiem ir izteiktāka nosliece uz hiperpigmentāciju kā citiem. Ļoti gaišas ādas īpašniecēm tā ir pamanāmāka nekā cilvēkiem ar tumšāku ādu. Brūnie plankumi biežāk sastopami aziātiskas ādas īpašniecēm, savukārt  tumšas ādas īpašniecēm tā var skart atsevišķas zonas.

 

Mazāk zināma, taču ne mazāk svarīga, ir jaunībā saulē apdedzinātas ādas ietekme uz pigmentācijas plankumu veidošanos pieaugušā vecumā!

 

Lai izvairītos no plankumu parādīšanās nākotnē, ir svarīgi izvēlēties labus saules aizsardzības līdzekļus jau jaunībā. Institut Esthederm iesaka lietot īpaši pielāgotu saules aizsardzību, kas novērš pigmentācijas plankumu parādīšanos.

 

Kā izvairīties no pigmentācijas plankumu parādīšanās un kā tos mazināt?

Lai izvairītos no saules radītu pigmentācijas plankumu parādīšanās, jālieto piemēroti saules aizsarglīdzekļi. Institut Esthederm ir radījis 2 saules aizsarglīdzekļus, kas aizsargā ādu no pigmentācijas plankumu parādīšanās un samazina kontrastu starp esošajiem pigmentācijas plankumiem un tiem apkārt esošajiem ādas apvidiem.

 

Photo Regul sejas krēms vienmērīga iedeguma iegūšanai ļauj sauļoties un samazināt pigmentācijas plankumus

Iedarbojoties uz ādas pigmentācijas veidošanās procesiem, Photo Regul sejas krēms ļauj ādai iedegt, nepaspilgtinot pigmentācijas plankumus. Tas paaugstina melanīna sintēzi un sadali, ļaujot iedegumam būt vienmērīgam un ilgnoturīgam. Tas tieši iedarbojas uz hiperpigmentētajām zonām kā mediators, lai plankumi nekļūtu spilgtāki un samazinātos kontrasts starp pigmentācijas plankumiem un tiem apkārt esošajiem ādas apvidiem.

 

Photo Reverse ļoti augstas aizsardzības fluīds sejai ar pigmentācijas plankumiem padara plankumus gaišākus, izvairoties no iedeguma

Photo Reverse dubultā iedarbība pavērš pigmentācijas procesu pretējā virzienā, lai izzustu pigmentācijas plankumi un aizsargātu ādu no jaunu saules plankumu veidošanās, nobloķējot arī ādas iedeguma veidošanas procesu.

 

Photo Reverse ir pieejama versija ar toni, kas apvieno sevī dienas kopšanas krēmu, saules aizsardzības līdzekli un dekoratīvo kosmētiku, ļaujot izvairīties no iedeguma, vienlaikus ādai sniedzot veselīga mirdzuma efektu, izlīdzināt plankumus un aizsargāt ādu arī no zilās gaismas, kas pastiprina hiperpigmentāciju.

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk