Atklājiet dabisko skaistumu kopā ar ANNEMARIE BÖRLIND

Atklājiet dabisko skaistumu kopā ar ANNEMARIE BÖRLIND

Dibinātājas Annemarijas Lindneres zīmols iemieso dziļu filozofiju: "Ko es nevaru ēst, es nelieku uz savas ādas."

ANNEMARIE BÖRLIND nāk no Vācijas un iemieso harmonisku zinātnes un dabas saplūšanu, piedāvājot ādas kopšanas risinājumus dabiskam skaistumam.

  • SERTIFICĒTA DABĪGĀ KOSMĒTIKA
  • IZSTRĀDĀTA NO AUGU EKSTRAKTIEM
  • APSTIPRINĀTA EFEKTIVITĀTE
  • BEZ DZĪVNIEKU EKSTRAKTIEM
  • BEZ ĢENĒTISKI MODIFICĒTIEM AUGIEM
  • NESATUR PARABĒNUS, SILIKONUS UN MINERĀLEĻĻAS

ĀDAS KOPŠANAS PRODUKTI, KURI LIEK JUMS JUSTIES LABI

Produkti izstrādāti tikai no dabīgām sastāvdaļām un nesatur dzīvnieku ekstraktus, mikroplastmasu, naftas atvasinājumus vai silikonus. Zīmols izmanto augstas kvalitātes augu eļļas, kas iegūtas no bioloģiskās lauksaimniecības un savvaļas augiem, un avota ūdeni.

APSTIPRINĀTA EFEKTIVITĀTE

ANNEMARIE BÖRLIND produkti tiek stingri zinātniski pārbaudīti, lai apstiprinātu to efektivitāti un saderību ar ādu. Sadarbojoties ar tādiem cienījamiem pētniecības institūtiem kā Akott, zīmols ir pirmais,kas aizsāk cilmes šūnu izmantošanu no Švarcvaldes rozes, atklājot slēptās iespējas izciliem ādas kopšanas risinājumiem.

SOCIĀLĀS UN EKOLOĢISKĀ ATBILDĪBA

Papildus ādas kopšanai ANNEMARIE BÖRLIND ievēro ētikas standartus iegūšanā un ražošanā, zīmols nodrošina godīgu attieksmi pret piegādātājiem, atbalsta kopienas projektus visā pasaulē un nelokāmi apņemas saglabāt dabu.

Sāc savu skaistumkopšanas rutīnu ar iemīļotākajiem produktiem:

Annemarie Borlind LL Regeneration maigs attīrīšanas pieniņš ar LL Biocomplex kompleksu uz augu bāzes stimulē ādas šūnu atjaunošanos un palīdz ādai kļūt stingrākai, un vitālākai. Asinszāle ir ļoti efektīvs audus savelkošs līdzeklis.

Annemarie Borlind LL Regeneration revitalizējošs dienas sejas krēms ar šī sviestu aizsargās ādas barjeru. LL Biocomplex komplekss uz augu bāzes paātrina ādas šūnu atjaunošanos, tā lietošanas rezultātā āda kļūst redzami stingrāka un vitālāka.

Annemarie Borlind 3in1 sejas eļļa stiprina ādas dabisko barjeru un veicina ādas elastīgumu. Kliņģerītes aizsargā pret zilās gaismas starojuma iedarbību un liek ādai justies relaksētai un reģenerētai.

Izbaudiet dabisko skaistumu kopā ar ANNEMARIE BÖRLIND – kur efektivitāte satiekas ar integritāti, un katrs produkts ir dabas skaistuma apliecinājums.

 

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk