PIGMENTA PLANKUMI PĒC AKNES UN KĀ TOS SAMAZINĀT?

PIGMENTA PLANKUMI PĒC AKNES UN KĀ TOS SAMAZINĀT?

Akne skar līdz pat 95% pusaudžu un 40% pieaugušo. Pūtīšu sekas ilgtermiņā var radīt  emocionālu un fizisku diskomfortu.

Daudzi cilvēki saskaras ar pēciekaisuma hiperpigmentāciju ilgi pēc tam, kad akūtās pinnes ir izzudušas. Pēc pūtīšu novēršanas viņi joprojām cīnās ar aknes radītām ‘’pēdām’’, kas var saglabāties pat vairākus gadus. Ir pierādīts, ka pasaulē plaši izplatītā pēciekaisuma hiperpigmentācija jeb PIH negatīvi ietekmē cilvēku pašvērtējumu un dzīves kvalitāti.

Dermokosmētikas zīmols Eucerin® piedāvā jaunus un progresīvus ādas kopšanas produktus Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS SERUMU un Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠU FLUĪDU AR SPF 30, kuri palīdz atrisināt šo problēmu un abu līdzekļu spēja mainīt to cilvēku dzīvi, kurus skārusi šī ādas problēma, ir pierādīta klīniskajos pētījumos.

Lietotāji ziņo, ka produkti ne tikai uzlaboja viņu dzīvi un sniedza atvieglojumu, bet arī tiem piemīt visaugstākā efektivitāte iedarbībā pret pigmenta plankumiem no visiem produktiem, ko viņi jebkad ir mēģinājuši. “ Abu produktu kombinācija samazina pigmenta plankumus pēc aknes,” apstiprina 95% lietotāju.

Kas ir pēciekaisuma hiperpigmentācija (PIH) un kas to izraisa?

Pēciekaisuma hiperpigmentācija jeb iekaisuma izraisīta hiperpigmentācija ir hiperpigmentācijas veids, kas var ietekmēt seju un ķermeni. Tā parādās kā līdzeni plankumi ar mainītu krāsu. Krāsas diapazons ir no sārtas līdz sarkanai, brūnai vai melnai atkarībā no ādas toņa un pigmenta dziļuma.
Galvenais pēciekaisuma hiperpigmentācijas cēlonis ir palielināta melanīna veidošanās.

Traumas, izsitumi vai bojājumi izraisa ādas iekaisumu. Šis iekaisums stimulē melanocītus — melanīnu veidojošās šūnas — atbrīvot liekās melanosomas (pigmenta granulas). Liekās pigmenta granulas aptumšo iepriekš traumēto vietu un maina tās krāsu, paliekot tur vēl ilgi pēc sākotnējās brūces atveseļošanās. Jo lielāks iekaisums, jo acīmredzamāka ir krāsas maiņas zona gan lieluma, gan krāsas ziņā.

Lai arī saule nav pēciekaisuma hiperpigmentācijas cēlonis, tā var saasināt simptomus,  padarot plankumus tumšākus un paildzināt laiku, kas nepieciešams, lai tie izzustu. Lielākā daļa ar  akni saistīto pēciekaisuma hiperpigmentācijas laika gaitā izzudīs, taču var paiet vairāki gadi vai pat desmit gadi, līdz tā pilnībā izzudīs.


Kā novērst pēciekaisuma hiperpigmentāciju?

PIH galvenokārt izraisa veids, kā āda atjaunojas pēc iekaisuma. Vislabākā profilakse ar pūtītēm saistītas pēciekaisuma hiperpigmentācijas mērķēšana uz cēloni, kas nozīmē -novērst ādas nepilnību parādīšanos un iekaisuma rašanos. Izmantojiet maigu, bet efektīvu tīrīšanas līdzekli, piemēram Eucerin® DERMOPURE attīrošo želeju  un vieglu, nekomedogēnu ādas kopšanas līdzekli ar pretiekaisuma sastāvdaļām, piemēram, likohalkonu A un keratolītisko salicilskābi, kuras satur Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS SERUMS.

Turklāt saules iedarbība var saasināt PIH simptomus, tāpēc izmantojiet saules aizsarglīdzekli. Ierobežojiet laiku, ko pavadāt saulē, un izvairieties no saules tās intensīvākajās stundās. Kad vien iespējams, valkājiet aizsargājošu apģērbu un saules cepuri. Izmantojiet sejas aizsarglīdzekli ar SPF faktoru, ne mazāku par 30, lai aizsargātu pēcaknes ‘’pēdas’’ neļaujot tām palikt tumšākām un, lai palīdzētu novērst jaunu plankumu parādīšanos, piemēram, Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠU FLUĪDU AR SPF 30.

Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS SERUMA un Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠA FLUĪDA AR SPF30 kombinācija ir nepārspējami efektīva.

Serums satur tiamidolu, kas palīdz samazināt melanīna veidošanos ādā, efektīvi samazina esošos tumšos plankumus un palīdz novērst jaunu veidošanos. Turklāt likohalkons A ar pretiekaisuma īpašībām nomierina ādu un palīdz novērst PIH veidošanos. Melanīns ir tas, kas izraisa tumšu plankumu parādīšanos, tāpēc tas ir svarīgs pirmais solis. Tajā pašā laikā pigmenta plankumi var kļūt tumšāki, tādu faktoru dēļ, kā saules iedarbība. Līdz ar to Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠAIS FLUĪDS AR SPF 30 risina otro problēmu. Abu produktu kombinēta lietošana ir svarīga.

Tiamidols ir Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS SERUMA galvenā sastāvdaļa, kas samazina pigmenta plankumus pēc aknes. Kas tajā ir tik īpašs?

Tiamidols ir ekskluzīva un patentēta aktīvā sastāvdaļa, kuras efektivitāte  pierādīta 10 gadus ilga pētniecības projekta laikā. Tā samazina pēciekaisuma hiperpigmentāciju, novēršot galveno cēloni – melanīna veidošanos ādā.

Kādas citas Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠA IEDARBĪBAS SERUMA esošās sastāvdaļas padara šo līdzekli tik efektīvu ādai ar tendenci uz nepilnībām?

Līdzeklis satur salicilskābi un likohalkonu A, kas samazina un novērš ādas nepilnības. Pateicoties sebumu regulējošai tehnoloģijai, formula piešķir ādai noturīgu, matētu izskatu. Turklāt serums ir ļoti viegls, nav komedogēns.

Kādas ir galvenās Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠĀ FLUĪDA SPF30 sastāvdaļas?

Ar augstu SPF 30 plus UVA/UVB, tas efektīvi aizsargā no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem, kas var padarīt pēcaknes pigmenta plankumus vēl tumšākus un pagarināt to izbalēšanas laiku. Turklāt tas satur antibakteriālu dekanediolu, kas palīdz novērst ādas nepilnību rašanos, un likohalkonu A, lai nomierinātu kairinājumu. Tas satur arī sebumu regulējošu tehnoloģiju, kas sniedz ādai ilgstošu matētu izskatu.

Cik bieži jālieto Eucerin® DERMOPURE produkti pigmenta plankumu samazināšanai?

Eucerin® DERMOPURE jaunie produkti pēcaknes pigmentācijas plankumu mazināšanai  jālieto katru dienu uz visas sejas, neskarot acu zonu. Lai iegūtu vislabākos rezultātus, lietojiet Eucerin® DERMOPURE TRĪSKĀRŠAS IEDARBĪBAS SERUMU ar patentētu tiamidolu divas reizes dienā - no rīta un vakarā. Eucerin® DERMOPURE AIZSARGĀJOŠO FLUĪDU AR SPF30 jālieto pēc seruma uzklāšanas no rīta, lai nodrošinātu ikdienas aizsardzību pret sauli. Ja nepieciešams, to var atkārtoti uzklāt dienas laikā.

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk