STIPRU UN BIEZU MATU NOSLĒPUMS - PLACENTA VITAE

STIPRU UN BIEZU MATU NOSLĒPUMS - PLACENTA VITAE

Lai iegūtu biezus, garus un veselīgus matus, ir svarīgi pievērst uzmanību pašam to sākumam – galvas ādai. Ikdienā mēs izmantojam krēmus, losjonus un eļļas sejas un ķermeņa ādas kopšanai, bieži vien aizmirstot, ka arī galvas ādai ir nepieciešama īpaša kopšana.
Diemžēl, ikdienas rutīna mēdz sekmēt neveselīgu galvas ādu (piemēram, stress, brīvie radikāļi, diēta u.c.). Nepietiekamas vai nepareizas rūpes par galvas ādu var rezultēties ar sausumu, niezi, taukošanos, novājinātām matu saknēm un citām problēmām. Šobrīd ir pieejami daudz un dažādu līdzekļu galvas ādas kopšanai, taču kā izvēlēties efektīvāko? Ir vielas, kuras palīdz uzlabot galvas ādas stāvokli un tiek plaši izmantotas kosmētikas un ārstnieciskajos līdzekļos.

Placenta (Hydrolyzed Placental Protein) - Bagātīgs bioaktīvo komponentu avots, kas palīdz veicināt matu sakņu stiprināšanu un matu augšanu.

Nātru ekstrakts (Urtica Dioica Leaf Extract) - Palīdz cīnīties ar blaugznām, palīdz veicināt matu augšanu, novērš ādas iekaisumu, jutīgumu

Pantenols (Panthenol) - provitamīns B5. Palīdz stiprināt matus, novērst lūšanu, šķelšanos.

Capsicum Annum augļu ekstrakts - satur kapsaicīnu - vielu, kas stimulē mata augšanu, uzlabo asinsriti mata folikulās, kas uzlabo vielmaiņu un nodrošina veselīgāku matu augšanu, stimulē arī neaktīvās matu folikulas. Kapsaicīna lietošana visā matu garumā padara tos mirdzošus, maigus un viegli ķemmējamus.

Ir izstrādāts jauns produkts, kas satur visas šīs minētās sastāvdaļas.
PLACENTA VITAE losjons pret matu izkrišanu ir inovatīvs, ērti lietojams produkts, kas palīdz novērst matu izkrišanu, veicināt matu augšanu, mitrināt galvas ādu un uzturēt tās dabīgo līdzsvaru. Produkts ir lietojams pēc matu mazgāšanas, ieziežot losjonu tīrā, mitrā galvas ādā, kad tās stāvoklis ir visuzņēmīgākais. Ar maigu pirkstu masāžu, uzlabojot mikrocirkulāciju, losjons jāiemasē galvas ādā. Produkts nav jāizskalo. Atlikušo losjonu var iesmērēt visā matu garumā, lai tos mitrinātu un atvieglotu ķemmēšanu. Regulāri lietojot, mati kļūst dzīvīgāki, mitrinātāki, uzlabojas galvas ādas stāvoklis, tiek nostiprinātas matu saknes un tiek stimulēta matu augšana. Iepakojumā ietilpst 12 ampulu komplekts, paredzēts lietošanai 2-3 reizes nedēļā.

PLACENTA VITAE profesionālā matu kopšanas līnija ir paredzēta visiem matu tipiem, it īpaši novājinātu un trauslu matu atjaunošanai, palīdzot novērst matu izkrišanu. Sāc savu ceļu uz spēcīgākiem un biezākiem matiem ar PLACENTA VITAE jau tagad!

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk