Kas ir micelārais ūdens un kā efektīvi attīrīt ādu?

Kas ir micelārais ūdens un kā efektīvi attīrīt ādu?

Ik dienu sejas āda saskaras ar gaisa piesārņojumu, putekļiem un citiem apkārtējās vides kaitīgiem faktoriem. Regulāra un saudzīga sejas ādas attīrīšana no putekļiem, dekoratīvās kosmētikas un liekā sebuma palīdz atjaunot ādas dabisko aizsargbarjeru un saglabāt ādu svaigu un veselīgu. Micelārais ūdens ir viens no saudzīgākajiem sejas kopšanas līdzekļiem, tādēļ ir svarīgi zināt, kas ir micelārais ūdens un kā to iekļaut savā skaistumkopšanas rutīnā.

Kas ir micelārais ūdens?

Micelārais ūdens ir maigs sejas kopšanas līdzeklis, kas paredzēts grima, ikdienas putekļu un netīrumu noņemšanai no sejas ādas. Micelārais ūdens sastāv no attīrīta ūdens, mitrinātājiem un maigas iedarbības virsmaktīvām vielām – micelām. Micelu mazās molekulas darbojas kā magnēti, kas sev piesaista netīrumus, putekļus, lieko sebumu un grima paliekas un maigi attīra sejas ādu bez berzēšanas vai papildus kopšanas līdzekļu uzklāšanas uz sejas. 

Kādēļ izvēlēties micelāro ūdeni?

Micelārais ūdens piedāvā ātru un vienkāršu veidu, kā rūpēties par sejas ādas kopšanu, tādēļ tas ir īpaši piemērots aizņemtam dzīves ritmam un palīdz aizstāt nepieciešamību pēc daudzpakāpju sejas kopšanas rituāla ar vairākiem sejas kopšanas līdzekļiem. Micelārais ūdens nesatur sejas ādai agresīvas ķīmiskas vielas, kas var sausināt un kairināt jutīgu ādu, un var būt universāli piemērots jebkuram ādas tipam. Tomēr, lai arī micelārais ūdens ir efektīvs līdzeklis sejas attīrīšanai no dienas laikā uzkrātajiem netīrumiem, liekajām eļļas un tauku daļiņām, jāņem vērā, ka micelārais ūdens var būt mazāk efektīvs grūti noņemama grima notīrīšanā.

Kā pareizi lietot micelāro ūdeni?

Lai iegūtu maksimālu efektu no micelārā ūdens, lietošana neprasa daudz pūļu. Samitrinot ar micelāro ūdeni vates plāknītes vai spilventiņus, ar maigām apļveida kustībām ir iespējams notīrīt visas sejas zonas. Seju nav nepieciešams berzēt, jo micelas kā magnēti pievelk netīrumu daļiņas. Ja vēlas noņemt biezu vai ūdensizturīgu grima kārtu, jāļauj micelārajam ūdenim ilgāk iedarboties uz grima klātajām zonām. Nepieciešamības gadījumā sejas tīrīšanu ar micelāro ūdeni atkārto, līdz uz vates plāksnītes vai spilventiņa vairs neuzrādās putekļu vai grima daļiņas. Turklāt, atbildot uz biežāk uzdoto jautājumu, vai micelārais ūdens ir jānoskalo, atbilde ir pavisam vienkārša – micelārais ūdens nav jānoskalo.

Kā izvēlēties micelāro ūdeni?

Lai arī dažādie micelārie ūdeņi var šķist līdzīgi, tie savstarpēji atšķiras pēc pievienotajām sastāvdaļām. Micelārajiem ūdeņiem var tikt pievienotas gan smaržvielas un konservanti, gan antioksidanti un vitamīni ādas tonusa uzlabošanai vai novecošanās pazīmju mazināšanai, kā arī ārstniecības augu izvilkumi ādas nomierināšanai, atjaunošanai un mitrināšanai. Tādēļ, izvēloties micelāro ūdeni, ir jāpārliecinās ne tikai par līdzekļa piemērotību individuālajām prasībām, bet arī sastāvdaļu piemērotību ādas tipam:

  • Jutīgai ādai nebūs piemēroti micelārie ūdeņi, kam pievienotas smaržvielas.
  • Taukainai un kombinētai ādai piemērotāki būs micelārie ūdeņi, kas palīdz regulēt sebuma ražošanu un satur attīrošas sastāvdaļas.
  • Sausai ādai dabisko mitruma līmeni palīdzēs uzturēt micelārie ūdeņi, kam pievienotas papildu mitrinošas sastāvdaļas.

 

Izvēloties micelāro ūdeni, ir svarīgi atrast līdzsvaru starp līdzekļa kvalitāti, piemērotību individuālajām prasībām un cenu. Izmantotās sastāvdaļas noteiks ne tikai micelārā ūdens efektivitāti sejas ādas kopšanā, bet arī nekaitīgumu ādai. InternetAptieka.lv piedāvā visu nepieciešamo Tavai veselībai un skaistumam.

Bioderma H2O micelārais ūdens ir paredzēts kombinētai vai taukainai ādai. Patentētā formula palīdz bioloģiski regulēt sebuma kvalitāti, lai poras neaizsērētu un āda būtu tīra. Pateicoties tādām micelārā ūdens sastāvā iekļautajām attīrošajām vielām kā cinka glikonātam un vara sulfātam, Bioderma H2O micelārais ūdens ir piemērots d

ekoratīvās kosmētikas noņemšanai.

Babē micelārais ūdens ir piemērots visiem sejas ādas tipiem, acu un lūpu zonu attīrīšanai no ikdienas putekļiem un dekoratīvās kosmētikas. Aptuveni 97% no Babē micelārā ūdens sastāvdaļām ir dabīgas izcelsmes un satur tādas sejas ādu nomierinošas sastāvdaļas kā alveju un kumelīti. Šis micelārais ūdens nesatur smaržvielas un nesausina ādu, tādēļ būs piemērots pat visjutīgākai sejas ādai.

La Roche Posay Effaclar eau Micellaire micelārais ūdens taukainai un jutīgai ādai efektīvi noņem ikdienas netīrumus un dekoratīvo kosmētiku, nekairinot sejas ādu. Šis micelārais ūdens iedarbojas divējādi – vispirms dziļi attīrot ādu un noņemot no tās lieko sebumu, un pēc tam nomierinot to no iespējamajiem kairinājumiem. Micelārais ūdens palīdz uzturēt ādas dabisko pH līmeni un atgūt sejas ādai mirdzošu izskatu.

Vairāk par šiem un citiem sejas ādas kopšanas un attīrīšanas līdzekļiem vari uzzināt InternetAptieka.lv plašajā un daudzvedīgajā sejas kosmētikas līdzekļu piedāvājumā.

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk

Pēdu kopšana ar Health and Beauty kosmētiku

Lasīt vairāk