Eucerin® HYALURON-FILLER: jauns un pierādīts etalons ādas kopšanā pret novecošanos

Eucerin® HYALURON-FILLER: jauns un pierādīts etalons ādas kopšanā pret novecošanos

Jauna un progresīva formula

Novecošanās ir dabisks process, tomēr mēs visi vēlamies izskatīties un justies atbilstoši savam vecumam, tādēļ bieži meklējam arvien jaunus un inovatīvus veidus, kā to palēnināt.

Ādas pretnovecošanās līdzeklis: hialuronskābe. 

Hialuronskābe ir ādā dabiski sastopama viela, kurai piemīt mitrinošas un apjomu uzturošas īpašības, piešķirot ādai gludumu un mirdzumu, kā arī iedarbojas kā spēcīgs pretnovecošanās līdzeklis. Tā atrodas gan epidermā – ādas virskārtā, gan dermā – vidējā slānī. Tā spēj piesaistīt un saistīt ūdeni 1000 līdz 10 000 reižu pārsniedzot savu svaru. Diemžēl hialuronskābe ādā saglabājas īsu laiku, no vairākām stundām līdz pat dienai. Turklāt ādas spēja to atjaunot sāk samazināties jau 20 gadu vecumā, un šis process paātrinās līdz ar vecumu. Hialuronskābes zudums notiek gan epidermā, gan dermā.  Procesa redzamās izpausmes ir ādas dehidratācija, smalku līniju un grumbiņu parādīšanās.

Eucerin Hyaluron-Filler trīskāršas iedarbības formula neitralizē šo procesu.

Ir pierādīts, ka jaunās paaudzes Eucerin® HYALURON-FILLER  formula samazina pirmās redzamākās novecošanās pazīmes, piemēram, mitruma zudumu, mīmikas līnijas un grumbiņas. Regulāri lietojot, 99% pētījuma dalībnieku ziņoja, ka grumbiņas tiek izlīdzinātas — pat visdziļākās.

Turklāt klīniskie un dermatoloģiskie pētījumi ir pierāda ļoti labu ādas panesamību pat jutīgai ādai. Produkti nenosprosto poras un neizraisa pūtītes.

Kā tieši Eucerin® HYALURON-FILLER darbojas?

Tas darbojas vairākos līmeņos, papildinot ne tikai hialuronskābes daudzumu ādā, bet arī stimulējot pašas ādas spēju to ražot. Formula satur garās ķēdes hialuronskābi, lai papildinātu un mitrinātu ādas virsējo slāni, kā arī īsās ķēdes hialuronskābi, lai iekļūtu dziļāk, tādējādi stimulējot keratinocītus, kas palīdz ražot hialuronskābi. Šo procesu atbalsta papildu sastāvdaļas, tostarp antioksidants - glicīna saponīns, lai vēl vairāk veicinātu ādas pašas hialuronskābes ražošanu, stimulējot dermas fibroblastus. Turklāt jaunā sastāvdaļa – enoksolons, samazina hialuronskābes noārdīšanu ādā. Šīs unikālā sastāvdaļu kombinācija Eucerin® HYALURON-FILLER sastāvā, ne tikai papildina hialuronskābes saturu, bet arī stimulē tās ražošanu par vairāk nekā 200%,  vienlaikus samazinot tās noārdīšanu par vairāk nekā 50%.

Trīskāršs efekts: aizpilda, stimulē, aizsargā ādā esošo epidermas un dermas hialuronskābes saturu.

Eucerin® HYALURON-FILLER  ar jauno formulu ir efektīvāks nekā jebkad agrāk.

Trīskāršs efekts:

  • augstas un zemas molekulmasas hialuronskābe mitrina ādu un aizpilda grumbiņas;
  • glicīna saponīns stimulē hialuronskābes ražošanu ādā par vairāk nekā 256% un aizsargā no brīvajiem radikāļiem;
  • enoksolons aizsargā hialuronskābes noārdīšanu ādā par vairāk nekā 50% .

Rezultāts: acīmredzami jaunāka izskata āda, gludāka un mirdzošāka āda.

 

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk