Pasargā sevi no vīrusiem, stiprinot imunitāti ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu!

Pasargā sevi no vīrusiem, stiprinot imunitāti ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu!

Pavasara mainīgajos laikapstākļos, nodrošini organisma aizsardzību pret vīrusiem ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu! Izmantojot Silbiol® bioloģiski aktīvu vielu kompleksu. Tas radīts no Latvijā augušām eglēm un pasargā organismu no nevēlamas saskaršanās ar vīrusiem, kas izraisa saaukstēšanos, kā arī citas elpceļu saslimšanas. Lai stiprinātu organisma aizsargspējas, sadarbībā ar mežzinātnes institūtu SILAVA, esam radījuši dabīgu un efektīvu produktu, SILVASEPT® karameles ar Silbiol® ekstraktu, kas nodrošina ķermeņa labsajūtu vīrusu izplatības laikā!

 

Silbiol® - neiecietīgs pret vīrusiem, saudzīgs pret mūsu organismu!

 

Silbiol® dabīgais egļu skuju ekstrakts ir radīts no skuju zalena, lai sniegtu unikālu organisma aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām. Izmantojot Latvijas mežu dziedinošo spēku vienā dabas veselības lāsē, produkti ar Silbiol® būs piemēroti aktīvā dzīvesveida piekritējiem, lai ar dabīgām izejvielām nodrošinātu organisma aizsardzību – gan atrodoties darba vietā, gan atpūšoties brīvā dabā.

Īpaši laikā, kad būtiska nozīme ir ne vien organisma ārstēšanai saslimšanas laikā, bet arī profilaktiskai imunitātes stiprināšanai, no dabiskām izejvielām radīti produkti ir labākais veids, kā uzlabot ķermeņa pretestību pret vīrusiem. Gadalaiku mijā īpaši jāuzmanās no inficēšanās ar gripu un vispārēju saaukstēšanos, ko izraisa vairāk nekā 200 dažādu vīrusu. Nepakļauj sevi riskam un savlaicīgi samazini iespēju saslimt ar elpceļu infekcijām, lai pavasari sagaidītu vesels. Esi pārliecināts un izvēlies Silbiol® dabīgā egļu skuju ekstrakta aktīvās vielas, kas nomāc vīrusu vairošanos elpceļos, palīdz saglabāt mutes dobuma dabisko mikrofloru, un mazina uzņēmību pret vīrusu un baktēriju infekcijām kaklā un plaušās. Tāpat produkts ļauj uzturēt veselu augšējo elpceļu gļotādu aizsargfunkciju un reģenerāciju. Neļauj vīrusiem sevi uzveikt, lieto produkts ar Silbiol®!

 

SILVASEPT® karameles

 

Rūpējies par sava kalka labsajūtu un balseņu funkcionalitāti ar SILVASEPT ® karamelēm. Tajās esošais Silbiol® egļu skuju ekstrakts novērš vīrusa saslimšanas, kā arī nodrošina antibakteriālu iedarbību, īpaši pavasarī, kad slimība uzglūn uz katra stūra. SILVASEPT® karameles ieteicams lietot slimību profilaksei aktīvajā vīrusu laikā. Savukārt, saskaroties ar elpceļu saslimšanām, karameles atvieglos slimības gaitu un ilgumu, kā arī apturēs sekundārās infekcijas izplatīšanos pie augšējo elpceļu vīrusa saslimšanām. Rūpējies par savu organismu un esi atbildīgs, izvēlies dabisku un zaļu aizsardzību savam organismam!

 

Ieteicamā diennakts deva pieaugušajiem un bērniem, kas vecāki par 3 gadiem, 5 karameles dienā.

Sastāvs dienas devā: cukurs, glikozes sīrups, Parastās egles (Picea abies) skuju ekstrakts Silbiol® (0,210 g), citronskābe (E330).

 

Atgādinām, uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistīti raksti

Uz licencētu interneta aptieku

Lasīt vairāk

InternetAptieka.lv lauž standartus!

Lasīt vairāk
InternetAptieka.lv

InternetAptieka.lv

Lasīt vairāk