Aizsargā organismu no vīrusiem ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu!

Aizsargā organismu no vīrusiem ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu!

Laikā, kad saaukstēšanās risks uzglūn no katra stūra, stiprini organisma imunitāti ar Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu! Dabīgais ekstrakts Silbiol® - bioloģiski aktīvu vielu komplekss no Latvijā augušām eglēm - veidots no Latvijas egļu skuju zalena un palīdz uzveikt saaukstēšanās infekcijas un vīrusus elpceļos. Sadarbībā ar mežzinātnes institūtu SILVA, esam radījuši produktus, kas palīdzēs uzveikt elpceļu saslimšanas un uzlabos pašsajūtu gada drēgnajā laikā! Izmēģini SILVASEPT® karameles un FARINGOSIL PRO spreju kaklam ar Silbiol® ekstraktu un uzveic vīrusus!

Dabīgais Silbiol® ekstrakts no egļu skuju zalena satur bioloģiski aktīvas vielas, kas pasargā no inficēšanās ar gripu un vispārēju saaukstēšanos (common cold), ko izraisa vairāk nekā 200 dažādu vīrusu. Visbiežāk pirmās pazīmes, kas liecina par saaukstēšanos ir paaugstināta ķermeņa temperatūra, kakla sāpes, klepus un aizlikts deguns. Taču Silbiol® sastāvā esošās aktīvās vielas, kas iegūtas no Latvijas mežos augušām eglēm, palīdz novērst vīrusa izplatīšanos pie saaukstēšanās un augšējo elpceļu akūtām saslimšanām, kā arī veic baktēriju iznīcinošu funkciju un stiprina imunitāti.

Lietojot produktus ar Silbiol®, tie veic profilaktisku iedarbību uz organismu, mazinot saslimšanas iespēju un atvieglo slimības smagumu un slimošanas ilgumu. Tāpēc īpaši pavasarī, rudenī un ziemas periodā, kad saslimšanas risks ir augstāks, SILVASEPT® karameles un FARINGOSIL PRO sprejs kaklam ar Silbiol® būs lielisks palīgs komforta, veselības un labsajūtas saglabāšanai!

 Silvasept karameles organisma aizsargspēju stiprināšanai

Saaukstēšanās periodā, Silbiol® dabīgo skuju ekstraktu saturošās karameles SILVASEPT® sniedz pārliecinošu efektivitāti aizsardzībā pret vīrusiem un baktēriju ierosinātām augšējo elpceļu infekcijām. Lietojot līdz 5 karamelēm dienā, tās palīdzēs izvairīties no mutes dobuma un kakla iekaisumiem, kā arī palīdzēs uzveikt saaukstēšanos vai gripu. Uztura bagātinātāju, SILVASEPT® karameles, iespējams lietot gan profilaktiskai imunitātes stiprināšanai, gan labsajūtas uzlabošanai slimošanas laikā. Profilaktiska karameļu lietošana palīdzēs stiprināt organismu laikā, kad izplatās vīrusi, cilvēki apkārt mums šķauda un klepo!

Ieteicamā diennakts deva – 5 karameles dienā pieaugušajiem un bērniem no 3 gadu vecuma. Sastāvs dienas deva: Parastās egles Picea abies skuju ekstrakts Silbiol® 1%(0.210g) cukurs, glikozes sīrups, citronskābe.

FARINGOSIL PRO sprejs Silbiol® kakla brīvībai

Izmantojot inovatīvu, Latvijā izstrādāto formulu, FARINGOSIL PRO spreju ar Silbiol® ekstraktu, kas ir dabisks produkts, radīts mūsu kakla saslimšanu prevencijai un simptomu atvieglošanai. Tas lieliski palīdzēs saaukstēšanās periodā, lai aizsargātu elpceļus pret vīrusiem un baktērijām Latvijas pavasarī, rudenī un ziemā!

Izsmidzināmā spreja sastāvā esošie dabīgie produkti uzlabo cilvēka pašsajūtu un imunitāti:

  • Silbiol® ekstrakts nodrošinās aizsardzību pret vīrusiem un baktērijām;
  • Islandes ķērpis nomierinoši un patīkami iedarbojas uz kaklu, rīkles galu un balss saitēm, kā arī aizsargā mutes un rīkles gļotādu;
  • kliņģerīšu eļļa novērš kņudēšanu kaklā;
  • smiltsērkšķa eļļa veicina elpceļu gļotādas funkciju atjaunošanos.

FARINGOSIL PRO spreja ar Silbiol® ekstraktu izsmidzināmā forma ļauj dabīgajām augļu eļļām vienmērīgi nonākt rīklē un tādejādi ātrāk uzsūkties organismā. Produkta sastāvā esošās dabas vielas palīdz pasargāt no vīrusiem, bakteriālajām infekcijām, kā arī saglabās elpceļu veselību, nodrošinot mutes dobuma dabisko mikrofloru.

Lietošana: Pirms lietošanas sakratiet pudelīti, atlokiet uzgali un ievietojiet to mutē. Izsmidziniet vienu pūtienu trīs reizes dienā. Uzglabāšana: cieši aizvērtā iepakojumā, sausā, tumšā vietā, istabas temperatūrā. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atgādinām - uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk