Palīgā, celulīts! Kā no tā tikt vaļā mājas apstākļos?

Palīgā, celulīts! Kā no tā tikt vaļā mājas apstākļos?

Mūsdienu pasaulē, kurā ādas izskatam ir nozīme ne tikai vasaras, bet arī visās pārējās sezonās, celulīts tiek uzskatīts par nevēlamu viesi mūsu zemādas tauku slānī. Kas ir celulīts, kas to izraisa, kā cīnīties ar celulītu mājas apstākļos un vai vispār ar to nepieciešams cīnīties – par to lasāms šī raksta turpinājumā.

Kas ir celulīts?

Celulīts ir ļoti izplatīts, zemādas tauku slāņa stāvoklis, kas liek augšstilbu, gurnu, sēžamvietas vai vēdera ādai izskatīties nelīdzenai, ar tā saucamo apelsīna miziņas efektu. Visbiežāk par traucējošu tiek uzskatīts celulīts uz kājām - augšstilbiem, jo tas ir labi pamanāms peldsezonas laikā.

Celulīta rašanās ir saistīta ar vāju asins cirkulāciju skartajās ķermeņa zonās, kas, savukārt izraisa kolagēna un limfas plūsmas samazināšanos. Ir cilvēki, kuri celulītu uzskata par normālu un pieņemamu ādas stāvokli, bet ir arī tādi, kurus celulīta izskats rosina no tā atbrīvoties – tas ir brīvas izvēles jautājums. 

Kas izraisa celulītu?

Mēdz teikt, ka celulīts ir dzīvesveids, kas atspoguļojas uz ādas. Par izplatītākajiem celulīta cēloņiem uzskata:

 • nepilnvērtīgu un neregulāru uzturu;
 • nepietiekošu ūdens patēriņu vai dehidrāciju;
 • lieko svaru vai virssvaru;
 • fizisko aktivitāšu trūkumu;
 • hormonālas izmaiņas;
 • un citus faktorus.

 

Celulīta rašanos izraisa šo minēto faktoru kopums, ar ko ķermenis saskaras ilgtermiņā.

Vai no celulīta ir iespējams atbrīvoties?

Par efektīvākajiem veidiem cīņā ar celulītu uzskata trīs risinājumu apvienojumu: samazināt taukaudus, veicināt kolagēna veidošanos un limfas plūsmu. Šādas procedūras ir pieejamas veselības un skaistuma salonos, taču tās ir veicamas arī mājas apstākļos – piemēram, regulāri veicot ķermeņa sauso birstēšanu, praktizējot masāžas, izmantojot piemērotus krēmus, serumus un skrubjus. InternetAptieka.lv klāstā ir vairāk kā desmit dažādu veidu kosmētikas līdzekļu, kas var palīdzēt izlīdzināt ādu. Jāņem vērā – lai cīņa ar ādas izskatu celulīta skartajās ķermeņa zonās būtu efektīva, ir regulāri jāveic ilgtermiņa izmaiņas dzīvesveidā, kas rosinājis šī stāvokļa rašanos.

Kāds ir labākais veids kā tikt vaļā no celulīta mājas apstākļos?

Kā iepriekš minēts, veiksmīgākais veids kā atbrīvoties no celulīta mājas apstākļos saistīts ne tikai ar regulārām ķermeņa procedūrām, bet arī ar izmaiņām dzīvesveidā. Lai āda justos un izskatītos labi, ir nepieciešams:

 • ēst regulāri, pilnvērtīgi un veselīgi. Pilnvērtīga diēta nodrošina organismu ar nepieciešamajām vielām un vitamīniem;
 • dzert pietiekoši daudz ūdens. Pietiekošs ūdens daudzums organismā ir svarīgs daudzu iemeslu dēļ, arī celulīta novēršanā, jo tas nodrošina nepieciešamo mitrināšanu!
 • samazināt tādas pārtikas lietošanu uzturā, kas veicina svara pieaugumu un izraisa šķidruma aizturi. Sāls un cukurs veicina šķidruma aizturēšanu organismā, baltie milti satur daudz kaloriju un ātri pārtop cukurā - tie ir tikai daži no produktiem, kuru patēriņš ikdienā jāsamazina;
 • regulāri piekopt fiziskas aktivitātes. Fiziska slodze, īpaši svaigā gaisā, veicina vielmaiņu un asinsriti, intervāla treniņi ir īpaši vēlami, ja domā par celulīta samazināšanu. Rīta vingrošana var būt viens no ikdienas paradumiem, kas labvēlīgi ietekmē gan cīņu ar celulītu, gan arī kopējo veselības stāvokli;
 • izmantot celulīta novēršanai paredzētus kosmētikas līdzekļus. Līdzekļi pret celulītu ir dažādi, parasti tos izmanto, lai celulīta skartajās zonās audi atgūtu elastību, palīdzot ādai kļūt tvirtai un gludai, kā arī veicina asinsriti un pastiprina attīrošo efektu.

Kad vislabāk lietot pretcelulīta krēmus?

Daudzus no pretcelulīta līdzekļiem drīkst lietot arī profilaktiski. Neatkarīgi no tā, vai tie tiek lietoti preventīvi vai celulīta novēršanai, vislabāk šos līdzekļus uzklāt pēc fiziskām aktivitātēm. 

Kādi līdzekļi pret celulītu pieejami InternetAptieka.lv?

InternetAptieka.lv pieejami vairāk kā desmit līdzekļi pret celulītu, kas ir dažāda veida  – celulīta krēms, eļļa, emulsija, ziepes un citi līdzekļi, iespējams, arī apvienojumā ar masāžas pumpīti. Gan līdzekļus celulīta novēršanai, gan citu kosmētiku, visērtāk ir pasūtīt, jo:

 • piedāvāts plašs produktu klāsts, kuru iespējams nesteidzīgi izpētīt un salīdzināt;
 • ērta un mūsdienīga iepirkšanās pieredze;
 • nodrošināta ātra bezmaksas piegāde visā Latvijā neatkarīgi no pasūtījuma vērtības;
 • atlaides lojāliem pircējiem un Goda ģimenes kartes īpašniekiem.

Visu šo faktoru kopums nodrošina to, ka InternetAptieka.lv ir tirgus līderis interneta aptieku jomā, tāpēc aicinām to izbaudīt!

Katram ir savs labākais veids kā tik vaļā no celulīta, tāpēc izpēti InternetAptieka.lv piedāvājuma klāstu jau tūlīt!

Skatīt produktus

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk