Kā palīdzēt cilvēkiem alkohola ekscesa gadījumā? Mums ir risinājums!

Pastāv uzskats, ka alkohols palīdz atbrīvoties no ikdienas problēmām, ļauj justies pacilātiem un jautriem, vairo drosmi un pašapziņu. Viss ir atkarīgs no tā, ko jūs saprotat ar vārdiem „pa retam” un „iedzert”.

Neliela alkohola deva jums ļaunu nenodarīs, tā var iepriecināt un pat palīdzēt. Bet, ja tā ir vairāk nekā neliela deva, pie tam regulāri, dzeršana vairs nebūs tik nevainīga, kā jūs to iedomājaties.

Riskē ikviens. Ja jūs dzerat, alkohols jūs ietekmē. Ja dzerat nedaudz un reti, risks ir neliels. Bet, jo biežāk un vairāk jūs lietojat alkoholu, jo lielāks kļūst risks. Tāpēc svarīgi sekot saviem dzeršanas ieradumiem: dzert piesardzīgāk!

Bet dzīvē ir gadījumi, kad cilvēks pārdozēja savu alkohola robežu un iestājas alkohola reibums, kura pakāpe ir atkarīga no alkohola devas, koncentrācijas, cilvēka individuālas jutības un organisma vispārējā stāvokļa. Alkohola reibumā notiek organisma saindēšanās ar alkohola sadales produktiem (acetaldehīds) un cilvēka pašsajūta pasliktinās. Vieglas intoksikācijas vai vieglu paģiru gadījumā ļaudis bieži vien cenšas izlīdzēties bez medicīniskās palīdzības.

Brīnumlīdzekļa šajā gadījumā nav, bet lietojot atsevišķus preparātus var sev palīdzēt.

Specifiskais uztura bagātinātājs Alco-Bye®  var palīdzēt cilvēkiem alkohola ekscesa gadījumā.

Uztura bagātinātāja Alco-Bye®  sastāvdaļas (fruktoze, medus un ārstniecības augi) iejaucas alkohola vielmaiņas procesā un palīdz detoksikācijas sistēmām, veicina asins attīrīšanos.

Ar uztura bagātinātāja Alco-Bye®  palīdzību alkohola lietotājam ir iespēja risināt savas alkohola problēmas mājas apstākļos. Tomēr smagos saindēšanas gadījumos Alco-Bye neaizvieto kvalificēto medicīnisko palīdzību.

Alco-Bye®  ir radīts ne tikai cilvēkiem, kuriem ir problēmas, lietojot alkoholu, bet arī veseliem cilvēkiem, ja viņiem gadījies iedzert kādu „lieku mēriņu” kāda pasākuma laikā. Alco-Bye®  ieteicams arī tiem cilvēkiem, kuriem ir gaidāma lietišķa tikšanās, kuras laikā ir paredzēta lietišķu darījumu apspriešana pie pusdienu galda, kas neizslēdz alkoholisko dzērienu esamību uz tā. Alco-Bye®  līdzekļa lietošana pēc šādas tikšanās var palīdz nodrošināt skaidru apziņu un paškontroli. Pazīstamais ārsts-narkologs, Dr.med.h.c. Jānis Strazdiņš savā atzinumā konstatēja, kā minētais “uztura bagātinātājs Alco-Bye®  efektīvi mazina alkohola saindēšanās pazīmes arī nākamajā dienā pēc tā lietošanas un atzina to par īstu detoksikāciju mājas apstākļos”.

Tādā veidā kļūst saprotams, ka mazajai, ērtajai pudelītei, kura satur vienreizēji lietojamo devu 135 ml, atradīsies vieta gan darbā, gan mājās.

Uztura bagātinātājs Alco-Bye®  pēc alkohola lietošanas ir reģistrēts Latvijas Pārtikas un Veterinārajā dienestā ar reģistrācijas Nr.6779.

Produkts ir pieejams tirdzniecības tīklos: RIMI (uztura bagātinātajā plauktā), SKY (kases zonā), STOCKMANN (alkohola nodaļā), Spirits &Wine. Produkts ir pastāvīga sortimenta aptiekās.

Alco-Bye® uztura bagātinātāja sastāvs: fruktoze, medus un ārstniecības augi (cigoriņa saknes, citrona augļi, lielā dadža saknes, kanēļkoka mizas, smilakses saknes, dižzirdzeņu sakneņi ar saknēm, ingvera sakneņi ar saknēm, muskata sēklas, paprikas augļi).

  • Palīdz izvadīt no organisma alkohola sadalīšanās produktus.
  • Palīdz uzlabot gremošanu.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk