Bišu maizes spēks

Bišu maizes spēks

Lai būtu spēcīgas, gudras un veselas, bites sev gādā unikālu produktu – bišu maizi. No tās tepat Latvijā ražo īpašu produktu: Košļājamās bišu maizes pastilas, kuras būs īpaši piemērotas kā dabīgs atbalsts ne tikai pieaugušo imūnsistēmai, bet arī bērnu.

Tālos un tīros Latgales laukos, netālu no Rēzeknes ir bišu drava. No šo laimīgo bišu vākuma Latvijas uzņēmums KIIN ražo dažādus bišu produktus: visdažādāko ziedu medu ar gan ierastām, gan ārstnieciskām piedevām, arī bišu maizi un unikālus tās koncentrātus.

Kā viens no tiem ir pasaulē unikāls produkts – bišu maizes koncentrāts kapsulās jeb Bee Pearl, kas tiešā tulkojumā no angļu valodas nozīmē bišu pērle. Produkts tika izgatavots īpašā laboratorijā, kurā ar zinātnieku atbalstu tika pētīts, kā cilvēkam nepieciešamo bišu maizes dienas devu iekļaut iespējami mazākā kapsuliņā. Un tas izdevās: tapa bišu maizes koncentrāts jeb kriodesikētas  kapsulas Bee Pearl. Ja bišu maizi karsētu, tā mēģinot iegūt izvilkumu, lielākā daļa vērtīgo vielu augstās temperatūras dēļ aizietu bojā.  Tādēļ tika atrasts tehniskais risinājums, lai to iegūtu iespējami mazākā temperatūrā – tikai plus trīsdesmit piecos grādos, jo tā nezūd bišu maizē esošās aktīvās vielas: vienai mazai kapsuliņai ir tāda pati vērtība kā vairākām karotēm bišu maizes.

Uzņēmumam attīstoties un analizējot patērētāju vajadzības esošajā pandēmijas laikā, KIIN radošajai komandai radās jaunas idejas. Pastiprināti domājot par bērnu imunitāti, un veidu kā padarīt šīs bišu maizes koncentrāta kapsulas garšu kārpiņām draudzīgākas, pagājušā gadā tapis pavisam jauns un tirgū vēl nebijis produkts – košļājamās Bišu maizes pastilas ar C vitamīnu.

Latvija ir viena no retajām pasaules vietām, kur bites ne tikai ienes medu un vāc ziedputekšņus, bet arī saražo unikālu produktu – bišu maizi. Lai cik daudzās pasaules vietās mīt bites, bišu maize top tikai retajās: tādās, kur bitēm ir īpaši skarbi apstākļi, un Latvijā tās ir aukstās ziemas.

Bišu maize top ilgi un rūpīgi. Bites visu pavasari, vasaru un rudeni lido no zieda uz ziedu, no auga uz augu. Lai saražotu bišu maizi, savāktos ziedputekšņus bites sajauc ar nektāru un savu siekalu maisījumu, ievieto šūniņā un rūpīgi aizvāko ar vasku. Sākas īpašs rūgšanas jeb fermentēšanās process: ziedputekšņa apvalks atveras, un top brīnumainā dabas velte – bišu maize. Šim produktam ir īpaša vērtība. Bites zina, no kādiem augiem un cik daudz putekšņu jāsavāc, lai saražotu tādu spēka produktu, kurā no visa ir pa druskai – tiklīdz kādas vielas organismā sāks trūkt, bišu maize tās iedos.
     Savukārt, C vitamīns, kas ir papildus pievienots klāt Bišu maizes pastilām, veicina normālu imūnsistēmas darbību, šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. C vitamīns palīdz samazināt nogurumu, nespēku un veicina normālu nervu sistēmas darbību.

Košļājamās bišu maizes pastilas ir dabīgs produkts, kuru imunitātes uzlabošanai, var lietot visa ģimene. Pastilas ir piemērotas lietošanai bērniem jau no 3 gadu vecuma.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk