Lauma Medical elastīgās medicīniskās jostas

Lauma Medical elastīgās medicīniskās jostas

Elastīgā medicīniskā josta mod.70107

Paredzēta, lai mazinātu sāpes muguras lejasdaļā. Jostu lieto jostasvietas-krustu radikulīta, osteohondrozes un nervu iekaisumu, kā arī sporta traumu ārstēšanai un profilaksei. Nodrošina komfortu un siltumu mugurai.
Slimības saasinājuma periodā jostu ieteicams nēsāt visu diennakti.

Elastīga pēcoperācijas josta mugurai mod.106

Paredzēts lietošanai pēc mugurkaula operācijām vai traumām (izņemot iegurņa vai krūšu-kakla rajonu), mugurkaula nestabilitātes vai skriemeļu nobīdes.  Tāpat josta arī tiek izmantota osteohondrozes, radikulīta vai neiralģijas gadījumā.

Josta palīdz noturēt pareizu stāju un izvairīties no piespiedu pozas.

Lai iegūtu papildus stabilitāti, jostas aizmugurē ir izvietoti četri stiprinājumikas palīdz noturēt muguras asi un mazina kustības jostas apvidū.

Saturošā josta mugurai mod.111

Nodrošina atbalstu pastāvīgu sāpju un viegla muskuļu vājuma gadījumā. Sniedz atbalstu mugurkaula nestabilitātes vai skriemeļu pārvietošanās gadījumā, kā arī osteohondrīta, radikulīta vai neiralģijas gadījumā.

Samazina rehabilitācijas laiku pēc traumām vai pēc operācijām.

Papildus stabilitātei jostas aizmugurē iestrādāti papildus ielikņi, kas palīdz noturēt muguras asi un samazina kustības jostas zonā.

Saturošā josta grūtniecēm mod.103

Saturošā josta grūtniecēm ir paredzēta, lai atbalstītu vēderu un samazinātu slodzi mugurai. To var izmantot arī pēc dzemdībām, lai nostiprinātu vēdera priekšējo sieniņu.

Jostas konstrukcijā izmantoti papildus stiprinājumi stabilitātes un komforta sajūtai, kā arī gaisa caurlaidīgi materiāli, novēršot pārmērīgu svīšanu un ļaujot ādai elpot.

Papildus lentas jostas sānos palīdz noturēt vēderu vajadzīgajā pozīcijā.

 

Elastīgo jostu ražošanā tiek izmantoti dabiski materiāli: kokvilna un vilna, kas ar savām higroskopiskām īpašībām uzsūc no ādas virsmas mitrumu, tādējādi novēršot “temperatūras paaugstinājumu” neradot berzi un ādas iekaisumus.

Saistīti raksti

Kā pasargāt sevi no traumām, esot aktīvam

Lasīt vairāk

Acu sāpes un kā ar tām tikt galā

Lasīt vairāk

Traumas vasarā!? Jā, tās var piemeklēt arī tevi!

Lasīt vairāk