Mūsu mērķis ir stiprināt jūsu ķermeni

Mūsu mērķis ir stiprināt jūsu ķermeni

Mēs esam izvirzījuši sev uzdevumu sniegt jēgpilnu atbalstu cilvēkiem dažādos dzīves posmos. Savās receptēs mēs apvienojam vērtīgus dabas un mūsdienu zinātnes dārgumus. Mēs piedāvājam tikai tos produktus, kas, mūsuprāt, ir saprātīgs veselīga dzīvesveida papildinājums. Mēs neizmantojam sintētiskus konservantus vai piedevas. Mūsu ekspertiem ir gadu desmitiem ilga pieredze medicīnā un naturopātijā.

Laetitia 1992. gadā dibināja Minhenē dzīvojošā naturopāte Hannelore Fischer-Reska. Uzņēmumam 1994. gadā pievienojās naturopātijas ārsts Andreas Hammerings. Hannelore Fischer-Reska 30 gadu profesionālā pieredze kā alternatīvās medicīnas speciālistei un Andreas Hammering 20 gadu pieredze kā tradicionālās medicīnas un naturopātijas ārstam ir ļāvusi visu produktu izstrādē iekļaut unikālu dabaszinātņu un medicīnas, kā arī dabas un empīriskās medicīnas sintēzi. Šodien produkti tiek izstrādāti kopā ar ārstiem, naturopātiem un alternatīvās medicīnas speciālistiem, un tajos ir jūtama Laetitia pieredze un dzīvesprieks.

Hannelore Fišere-Reska, Laetitia dibinātāja, astoņus gadus izstrādāja un pārbaudīja 17 vērtīgu garšaugu sastāvu, pirms 1992. gadā tirgū tika laists Bitterstern.

Bitterstern ir augu tinktūra, kas īpaši noder gremošanas un vēdera pūšanās mazināšanai. Receptes pamatā ir vācu, ķīniešu, ajūrvēdas un skandināvu veselības prakse. Bitterstern tiek pagatavots, spirta ekstrakcijas ceļā ekstrahējot rūpīgi atlasītus garšaugus.

Tas, ka rūgtie garšaugi veicina labu veselību un atvieglo gremošanu, ir zināms jau gadsimtiem ilgi. Rūgtie dzērieni tika dēvēti par "Elixir ad longam vitam" (eliksīrs ilgam mūžam) vai "Tinctura sacra" (svētā tinktūra). Pateicoties rūgtajiem garšaugiem, aknas un žultspūslis, aizkuņģa dziedzeris un zarnu dziedzeri tiek stimulēti ražot vairāk gremošanas sekrēta, kas palielina visa gremošanas procesa efektivitāti. Rūgtie ekstrakti var palīdzēt daudzu slimību gadījumos, piemēram, vēdera pūšanās, kuņģa skābes trūkuma, aizcietējumu, vēdera uzpūšanās, kairinātu zarnu sindroma, gastrīta un pat hronisku zarnu slimību gadījumā. Rūgtā garša liek gļotādai vispirms sarauties un pēc tam atkal izplesties - patogēni, toksīni un atkritumprodukti tiek izvadīti ātrāk. Rūgtās vielas stimulē asinsriti un stiprina sirdi.

Rūgtie augi var stimulēt hormona holecitokinīna ražošanu kuņģa-zarnu traktā, kas nomāc apetīti. Šī reakcija cilvēkam evolūcijas gaitā ir bijusi svarīga, jo indīgiem augiem bieži ir rūgta garša. Hormons signalizē smadzenēm, lai pārtrauktu ēst, un nodrošina, ka no organisma tiek izvadīti toksīni, kas varētu būt nokļuvuši gremošanas traktā. Samazinot vēlmi ēst un uzlabojot tauku sagremošanu, iespējams samazināt svaru.

Izmantotās izejvielas atbilst Eiropas Farmakopejas prasībām un tiek pārbaudītas attiecībā uz smagajiem metāliem, pesticīdiem un aflatoksīniem saskaņā ar stingriem kritērijiem

Īpaši augstas kvalitātes Bitterstern pastilas satur 17 oriģinālās Bitterstern garšaugus. Tās papildina maiga apelsīna nots, un jūs gaida augļu, maigi rūgta garša.

 Laetitia izmanto rūgtvielu potenciālu ādas veselībai. 2015. gadā uz ādas tika atklāti rūgtie receptori, kas var stimulēt svarīgu ādas veidojošo komponentu, piemēram, aizsargproteīnu un lipīdu, veidošanos. Kontrolētos pētījumos ir pierādīta krēma pretiekaisuma iedarbība.Kad rūgtie augi (piemēram, amarogentīns no dzeltenās genciānas) tiek uzklāti uz ādas, tie savienojas ar ādas receptoriem un ļauj kalcijam iekļūt ādas šūnās. Tā rezultātā veidojas aizsargproteīni, kas nepieciešami ādas barjeras veidošanai. Citiem vārdiem sakot, rūgtās vielas piešķir enerģiju mūsu ādai! Rūgtās vielas palīdz kopt sausu vai bojātu ādu. Freiburgas pētnieku grupai dermatologa profesora Kristofa Šempa (Christoph Schempp) un bioloģes Dr. Ūtes Volfles (Ute Wölfle) vadībā izdevās pierādīt šo pārsteidzošo iedarbību.Arī pacientiem ar neirodermītu var palīdzēt rūgtenais krēms Velan

Dažkārt mūsu organismam ir nepieciešams diezgan daudz enerģijas, lai uzturētu skābju un bāzu līdzsvaru harmonijā. Tas savukārt ir svarīgi, lai uzturētu atsevišķu orgānu pH. Iespējams, ka pie nelīdzsvarotības ir vainojams mūsdienās dominējošais Rietumu uzturs, kam raksturīga pārmērīga skābuma pakāpe.

Vai bieži jūtaties noguris un izsmelts? Tas var liecināt par paaugstinātu skābuma līmeni organismā.

Tas nozīmē, ka skābju un bāzu līdzsvars var būt izjaukts paaugstināta skābes patēriņa dēļ, piemēram, lietojot treknu pārtiku vai pārāk bagātīgu olbaltumvielu uzturu. Lietojot Urbase®, Jūs jūtami sajutīsiet vairāk enerģijas un mazāk noguruma. 100% aktīvā viela.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk