XIVITAE - augu placentas spēks bojātiem, trausliem matiem

XIVITAE - augu placentas spēks bojātiem, trausliem matiem

Gada aukstajā periodā mati bieži vien kļūst sausi un trausli, tāpēc tie var tikt pakļauti pastiprinātai matu lūšanai un izkrišanai. Viens no iemesliem, kāpēc tie kļūst novājināti tieši ziemas periodā ir regulārās temperatūras maiņas, mainot vidi starp aukstu āra un sausu iekštelpu gaisu. Lai mati pasargātu matus, ir svarīgi piemeklēt saviem matiem piemērotus kopšanas līdzekļus, kas spēs intensīvi mitrināt un aizsargāt tos no ārējiem vides faktoriem. Iesakām izmēģināt matu kopšanas līdzekļus ar augu placentu, kas palīdz mitrināt, stiprināt un aizsargāt matus visā to garumā.

 

Kas ir augu placenta?

Augu placenta, kas iegūta no sojas auga jeb sojas pupiņām ir lielisks proteīna avots, kura lielāko daļu struktūras (līdz pat 40%) veido olbaltumvielas. Bieži vien, matu kopšanas līdzekļos tiek izmantots hidrolizēts sojas proteīns, kas ar savām mitrinošajām un stiprinošajām īpašībām palīdz atjaunot bojātu matu struktūru. Hidrolizēts nozīmē, ka proteīns jeb olbaltumvielas ir sadalītas mazākās aminoskābju ķēdēs, kas palīdz matiem labāk uzņemt proteīnu. Kāpēc sojas proteīns ir labvēlīgs matiem?

  • Pateicoties sojas proteīna augsti mitrinošajām un aizsargājošajām īpašībām, tas palīdz saglabāt mitrumu matu šķiedrās, vienlaikus piešķirot matiem spīdumu un gludumu;
  • Sojas proteīns palīdz uzlabot matu struktūru, stiprina tos un atjauno bojātus, trauslus matus;
  • Papildus, sojas proteīns aizsargā matus no izžūšanas un vides faktoru negatīvās ietekmes.

 

XIVITAE matu kopšanas līnija ar augu placentu

Profesionālā matu kopšanas līnija XIVITAE ar augu placentu ir radīta bojātu un trauslu matu atjaunošanai un kopšanai. Tās galvenā sastāvdaļa ir hidrolizēts sojas proteīns - ūdenī šķīstošs proteīns, kas stiprina, mitrina un uzlabo matu šķiedras. Papildus šai vērtīgajai sastāvdaļai, XIVITAE matu kopšanas līdzekļu sastāvs ir papildināts ar citām aktīvajām vielām, piemēram pantenolu. XIVITAE stimulējošs šampūns un kondicionieris pret matu izkrišanu ir bagātināti ar zaļās tējas lapu un lapegles koksnes ekstraktiem, kas palīdz maigi kopt un mitrināt galvas ādu, stimulējot matu augšanu un novēršot to izkrišanu. Savukārt, lai sniegtu papildus rūpes bojātiem, trausliem matiem visā to garumā, XIVITAE stiprinošs losjons ar augu placentu palīdz dziļi mitrināt, stiprināt un aizsargāt matus no ārējiem vides faktoriem. XIVITAE multifunkcionāls sprejs ar krēmveida tekstūru palīdz atjaunot un atvieglot bojātu matu ķemmēšanu, papildus aizsargājot tos no fēna un taisnotāja karstuma, kā arī no UV stariem. Ikdienas lietošanai, efektīvs un ātrs palīgs, lai novērstu matu pūkošanos un intensīvi mitrinātu matus ir XIVITAE serums-eliksīrs ar augu eļļu kompleksu, kas piešķirs matiem dzīvīgumu un dabīgu spīdumu. Produkti ir ražoti Itālijā.

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk