Saturoša josta mugurai

Saturoša josta mugurai

Ja ķermenis bieži tiek pārslogots, muguras sāpes var radīt lielu diskomfortu. Šādos gadījumos sāpes parasti pastiprinās, mēģinot saliekt vai pagriezt ķermeni uz sāniem, staigājot vai pat parastās ikdienas aktivitātes. Dažreiz muguras sāpes var spēcīgi izstarot uz kājām.

Hroniskas sāpes mugurkaula lejas daļā ir pats biežākais darbaspēju zaudēšanas iemesls. Par laimi, ļoti bieži muguras sāpes pāriet vai samazinās miera stāvoklī. Ja sāpes nemazinās, nepieciešams vērsties pie ārsta, lai tiktu nozīmēta ārstēšana. Sāpes muguras lejasdaļā nozīmē, ka sāpes lokalizējas starp ribu apakšējo robežu un sēžamvietas apakšējo robežu.

Saturošā josta mugurai nodrošina atbalstu pastāvīgu sāpju un viegla muskuļa vājuma gadījumā. Sniedz atbalstu mugurkaula nestabilitātes vai skriemeļu pārvietošanās gadījumā, kā arī osteohondrīta, radikulīta vai neiraļģijas gadījumā. Josta palīdz samazināt rehabilitācijas laiku pēc traumām vai operācijām. Papildus stabilitātei jostā ir iestrādāti ielikņi, kas palīdz noturēt muguras asi un samazina kustības jostas zonā.

Saturošās jostas iesaka izmantot cilvēkiem, kuriem ir  mazkustīgs un zemas mobilitātes dzīvesveids. Šādos gadījumos ir ļoti ieteicams izmantot muguras jostas, kas ļaus jums atbalstīt muguru veselīgā stāvoklī un radīs papildus atbalstu muskuļiem.     

Protams, jūs varat izmantot arī pretsāpju līdzekļus, bet mājas apstākļos un ikdienā ir ļoti ērti valkāt jostu, kas samazinās muskuļu sāpes.

Saturošo jostu var izmantot veicot smagu fizisku darbu, tā saudzējot mugurkaulu. Var valkāt zem apģērba- Elastīgās papildus siksnas ļauj viegli aizvērt un regulēt jostu, kā arī nedaudz palīdz iztaisnot muguru, lai palīdzētu noturēt pareizu stāju.  Jostas iesaka izmantot sportistiem, kur īpaša slodze ir muguras lejasdaļā (svarcelšana, hokejs, florbols). Josta palīdzēs ātrāk atgūties pēc sportā gūtajām traumām, kā arī palīdzēs samazināt traumatisma risku.

Dažiem cilvēkiem muguras sāpes būs īslaicīgas. Citiem tā būs mazāk aktuāla problēma, kas nāk un iet. Neatkarīgi no tā, kāds ir muguras jostas nēsāšanas iemesls, tā var palīdzēt nodrošināt, ka jūsu nākotne ir veselīgāka.

Jostai ir 5 izmēri, kas atkarīgi no vidukļa apkārtmēra.

Mūsu josta ir radīta no elpojoša materiāla. Jostu drīkst mazgāt. Izejvielu sastāvs:  33% kokvilna, 23% poliakrils, 19% elastāns, 15% poliesters, 10% poliamīds. 

 

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk