Pasūti zāles ar bezmaksas piegādi uz mājām!

Pasūti zāles ar bezmaksas piegādi uz mājām!

Rūpējoties par savu klientu veselību, mēs, InternetAptieka.lv, piedāvājam iespēju ikvienam pasūtīt medikamentus ar bezmaksas piegādi visā Latvijā.

Medikamentu pasūtīšana

Lai pasūtītu recepšu medikamentus, sazinies ar InternetAptieka.lv:

Piesakot medikamentus, nepieciešams norādīt personas kodu un sarakstu ar nepieciešamajiem medikamentiem. Ja neesi pārliecināts par izrakstītajām receptēm vai precīziem zāļu nosaukumiem – mēs palīdzēsim, nosaucot Tev izrakstītās receptes un to cenas, lai vienotos par pasūtījumu.

Medikamentu saņemšana

Medikamentu piegāde notiek uz mājām, izmantojot kurjera pakalpojumus. Lai būtu iespējams veiksmīgi piegādāt Tavu sūtījumu, Tev būs jānorāda:

  1. saņēmēja vārds, uzvārds;
  2. precīza piegādes adrese, pasta indekss;
  3. kāpņu telpas durvju kods un stāva kārtas numurs (ja tas ir atbilstoši Tavai dzīvesvietai);
  4. telefona numurs.

Medikamentus izņemt vari arī uz vietas, ierodoties personiski un uzrādot personu apliecinošu dokumentu aptiekā Dzelzavas ielā 120M, Rīgā. Atceries – arī tad, ja vēlies izņemt pasūtītos medikamentus uz vietas aptiekā, ir nepieciešams tos iepriekš pieteikt, sazinoties ar mums! Tiklīdz pasūtījums būs sagatavots izņemšanai uz vietas, Tu saņemsi ziņu SMS vai e-pasta veidā un varēsi doties pakaļ pasūtījumam.

Apmaksa par medikamentiem

Lai norēķinātos par medikamentiem, kurus uz norādīto adresi piegādā ar kurjera starpniecību, nepieciešams ar bankas karti veikt samaksu kurjeram preču piegādes brīdī. Šāds apmaksas veids nodrošina ātrāku pasūtījuma apstrādi un saņemšanu.

Īpašos gadījumos, piesakot zāles ar piegādi uz mājām, pieņemam arī norēķinus priekšapmaksas veidā – ar internetbankas starpniecību. Izvēloties šādu apmaksas veidu, jārēķinās, ka medikamentu saņemšanas laiks būs ilgāks, kā arī – par šāda pakalpojuma izvēli pie rēķina tiks piemērota +1 EUR samaksa.

Ko vēl svarīgi zināt, ja tiek pasūtīti medikamenti?

Papildu informācija Tavai zināšanai, kas var noderēt, pasūtot medikamentus uz mājām:

  • pasūtījumu vari papildināt ar jebkuru citu preci, kas atrodama InternetAptieka.lv plašajā sortimentā. Arī šīm precēm netiks piemērota maksa par piegādi;
  • kurjers piegādi uz norādīto adresi veiks laika posmā no 9:00 līdz 18:00. Tā iemesla dēļ, ka nav iespējams izvēlēties konkrētu piegādes laiku, ir būtiski pārliecināties, ka piegādes dienā tiešām varēsi saņemt sūtījumu norādītajā adresē.

Klientu drošība un labklājība mums ir svarīga! Priecāsimies, ja saņemot pasūtījumu, atsūtīsiet mums SMS uz 26699176 par to, ka piegāde ir noritējusi veiksmīgi.

Ja radušies jautājumi par to, kā pasūtāmi medikamenti InternetAptieka.lv, zvani vai raksti – 26699176, priecāsimies atbildēt, kā arī noformēt Tavu sūtījumu!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk