Clinic Way: sausas ādas kopšana

Clinic Way: sausas ādas kopšana

Apkures sezona nozīmē, kā āda viegli zaudē mitrumu, mēdz būt sausa un kairināta. Arvien biežāk cilvēki sūdzas par pārāk jutīgu ādu. Kā to novērst? Jāpielāgo kopšana pašreizējām ādas vajadzībām.

Rudenī un ziemā ādu ietekmē daudzi ārējie faktori, kas var sabojāt tās dabisko aizsargbarjeru. Kairinājumu veicina ne tikai laikapstākļi saistībā ar zemām temperatūrām, vēju un lietu, bet arī sausais gaiss apsildītās telpās un ārējais smogs. Šo faktoru pirmā blakusparādība ir mitruma zaudējums, pēc tam āda kļūst raupjāka, sausāka, rodas apsārtums un pat reakcija uz saskari. Tieši tāpēc Dr. Irena Eris izstrādāja Clinic Way, tas ir, dermatoloģiskas kosmētikas līniju sausai ādai. Kādi produkti noderēs jau tagad?

PASARGĀŠANA NO IEVAINOJAMĪBAS

Raupja sejas ādas ir viens no pirmajiem simptomiem, kas liecina par epidermas hidrolipīdu barjeras bojājumiem. Šis stāvoklis parasti signalizē par epidermas mitrināšanas vai eļļošanas nepietiekamību. Un tas ir viens no pirmajiem brīžiem, kad āda kļūst ievainojama un ir pakļauta kairinājumam un alerģijām. Jutīga sejas āda sāka kļūt par arvien plašāku problēmu nesen  ‒ viens no tās cēloņiem ir biežāka mazgāšana un dezinfekcijas līdzekļu lietošana, jo tie nemanāmi pāriet no rokām uz sejas ādu. Arī maskas kairina ādu, kuras neatkarīgi no tā, vai ir vienreizlietojamas vai mazgājamas, veido slāni, zem kura ādu ietekmē ierobežota gaisa cirkulācija, karstums, mitrums, t. i., apstākļi, kas veicina baktēriju izplatīšanos. Iedarbība cita starpā iekļauj reakcijas uz saskari.

Kā parūpēties par ādu? Dienā lietojiet krēmu Clinic Way Active Smoothing Dermocream SPF 15, kas vienlaicīgi intensīvi mitrina ādu un mazina pirmās mīmikas krunciņas. Šī kosmētika nomierina ādu, pateicoties Aqua Calcis (kaļķūdens mazina kairinājumu), un vienlaicīgi tai piemīt visaptverošas kopšanas īpašības. Mitrinātāji (satur hialuronskābi) uzlabo elastīgumu un mazina mīmikas krunciņas (pateicoties FGF1 tehnoloģijai, t. i., ādas atjaunošanās aktivizētājam ar stipru pretgrumbu iedarbību). Vienlaicīgi tas ir ļoti patīkams krēms ar vieglu tekstūru.

LABĀKĀ AIZSARDZĪBA

Sausa āda vai iekaisums var liecināt par saules radiācijas vai gaisa piesārņojuma kaitīgo iedarbību. Āda, kurai līdz šim nebija sausuma pazīmju, pēkšņi sāk justies nekomfortabli velkošas sajūtas dēļ. Tad nepieciešama sausas ādas aprūpe, tostarp kosmētika, kas pasargā no UV stariem un smoga, t. i., krēms Clinic Way ANTI-POLLUTION SPF50 Dermo-aizsargājošs pretnovecošanās krēms dienai.                                                                

Šī kosmētika satur pretsmoga aizsardzību, t. i., Puri-City tehnoloģiju. Kā tā darbojas? Krēms veido neredzamu aizsargbarjeru uz ādas virsmas, kas neļauj smoga daļiņām iekļūt dziļākos ādas slāņos un mazina netīrumu uzkrāšanos uz sejas. Turklāt krēms Clinic Way ANTI-POLLUTION SPF50 krēms ir nepārvarama kosmētiskā aizsardzība pret UVA, UVB, IR un HEV radiāciju (zilo gaismu, ko izstaro viedo tālruņu, datoru un televizoru monitori). Tajā pašā laikā šīs līdzeklis ir tik viegls, ka to var lietot pat zem dekoratīvās kosmētikas, nodrošinot ādai labāku aizsardzību pret ārējiem faktoriem.

INTENSĪVA BAROŠANA

Dienā sausā sejas āda ir jāmitrina un jāaizsargā pret ārējiem faktoriem, bet ir svarīgi arī veicināt tās atjaunošanos naktī. Clinic Way 2° DEEPLY FIRMING nakts dermokrēms ne tikai nodrošina ilgstošu ādas mitrināšanu, bet arī sniedz tai spēcīgu barojošo vielu devu. Turklāt tas stimulē sausas un nogurušas sejas ādas atjaunošanu.

Visas šī krēma sastāvdaļas (kā arī visa Clinic Way līnija) ir atlasītas tā, lai nekairinātu jutīgu ādu. Ko vajadzētu lietot uz sausas sejas ādas naktī? Šī krēma sastāvā ir retinoīdu komplekss. Šis komplekss palīdz novērst ādas bojājumus, nogludina ādas virsmu, kā arī veicina tās atjaunošanos. Krēms satur arī kaļķūdeni ar nomierinošām un kairinājumu mazinošām īpašībām. Regulāri lietojot šo nakts krēmu, var uzlabot ādas elastīgumu, mazināt grumbiņas un iegūt vienmērīgāku ādas toni. Āda kļūst gludāka un maigāka.

VAIRĀK NEKĀ RELAKSĀCIJA

Kā nepieļaut sausas ādas rašanos? Vispirms par to ir pienācīgi jārūpējas, jo īpaši, ja tā ir raupja, kairināta vai jutīga, un nepieciešama iedarbīgāka kosmētika. Sausas ādas kopšanas pamatā ir jābūt pārbaudītām metodēm, kas tai nodrošina mitrināšanu un barošanu. Tomēr neaizstājami ir antioksidanti un vitamīni ‒ jo īpaši rudenī un ziemā ‒, kad tie ir noteikti nepieciešami pelēkai, nogurušai ādai.

Dermomaska Clinic Way Extra Firming Mask ir ideāls produkts sausas un jutīgas ādas kopšanai. Tai ir ļoti maiga želejas konsistence ar suspendētām mikrokapsulām. Tās satur vitamīnu E un citrusu ekstraktu ar vitamīniem un mikroelementiem. Lai to aktivētu, iemasējiet masku sejas un kakla ādā, kas ir ļoti relaksējošā procedūra. Un ir ieteicams atstāt to uz sejas visu nakti, lai no rīta varētu priecāties par savas ādas toni un maigumu, kā arī tās

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk