Nesvīsti pat karstā laikā!

Svīst karstā laikā vai stresa dēļ ir cilvēciski. Taču cits jautājums – vai svīstot jūtamies komfortabli? Absolute Dry piedāvā risinājumu, kā novērst ķermeņa svīšanu uz ļoti ilgu laiku.

 

KAS TAS IR?

Pretsviedru dezodorantam jābūt ikvienas sievietes un arī vīrieša kosmētikas maciņā, bet ne vienmēr tas pilda savu uzdevumu un spēj aizsargāt no sviedru izdalīšanās. Labākajā gadījumā tas patīkami smaržo, bet sviedru aromātu nemaz neaptur. Turklāt parastie dezodoranti bieži vien atstāj traipus. Cik blūzīšu un kreklu gan nav novārtīti, kad apģērbs nejauši pieskaras padusēm kur uzklāts dezodorants. Absolute Dry ir kas pavisam cits. Tas nav aromatizēts dezodorants, bet gan līdzeklis, kas nesatur smaržvielas un tajā pašā laikā pilnībā aizkavē sviedru izdalīšanos. To var klāt ne vien padusēs, bet arī uz plaukstām, pēdām un citām ķermeņa daļām, kur visbiežāk izdalās sviedri. Turklāt tā iedarbība ir apbrīnojami ilgstoša – līdz pat septiņām dienām.

 

KĀ DARBOJAS?

Absolute Dry sastāvā ir spirtā izšķīdināts alumīnija hlorīds, un, pateicoties tam, līdzeklis spēj efektīvi novērst sviedru izdalīšanos vietā, kur tas uzklāts. Tas iesūcas ādas porās un bloķē sviedru izdalīšanos. Līdzeklis savu iedarbību nezaudē pat pēc mazgāšanās, tāpēc  nav nepieciešams to lietot katru dienu, pietiek ar vienu reizi nedēļā. Pirms līdzekļa lietošanas daudzi gan satraucas – vai ir labi iejaukties organisma dabiskajos procesos un vai tas nekaitē organismam? Zinātniski izpētīts, ka alumīnija hlorīds netiek tālāk par sviedru dziedzera porām, neiesūcas ne sviedru dziedzerī pašā, ne asinīs, bet ar organisma olbaltumvielām veido korķīti, kas arī veic šo funkciju - nobloķē sviedru izdalīšanos.

 

PAREIZA LIETOŠANA

Lai Absolute Dry darbotos un neradītu ādai kairinājumu, ļoti būtiski ievērot pareizu tā lietošanu. Tas jāklāj uz tīras un pilnībā sausas ādas. Tāpat jāņem vērā, ka šis līdzeklis ir paredzēts lietošanai tikai uz veselas ādas, to nedrīkst klāt uz atklātām brūcēm, kā arī jāuzmanās, lai tas neiekļūst acīs. Tā kā antipetrspirants satur spirtu, kas nepieciešams gan tā darbībai, gan pilda ādu dezinficējošu funkciju, to nevajag klāt tūlīt pēc padušu skūšanas. Absolute Dry iesaka uzklāt vakarā pirms gulētiešanas, lai tas iesūcas ādā un no rīta tā būtu pilnībā sausa.

 

TICĒT VAI NĒ?

Palūdzām dažādu profesiju pārstāvjiem izmēģināt Absolute Dry pretsviedru līdzekli, lai uzzinātu, vai tas patiešām darbojas, kā solīts.

 

Inita, žurnāla redaktore:

Absolute Dry man tiešām ir patīkams atklājums. Pirmajā dienā, kad sāku to izmēģināt, vakarā devos uz jogas nodarbību, un te nu sākās brīnumi - tiešām nebiju gaidījusi, ka pēc fiziski smagas nodarbības, kad krekliņš ir slapjš, paduses joprojām palikušas sausas un svaigas. Arī turpmākajās dienās efekts tiešām saglabājās. Tā kā ļoti daudz staigāju kājām, turklāt ļoti ātrā tempā, sanāk nosvīst, bet Absolute Dry mani pārsreidza.  Vienīgais nepatīkamais bija pirmais brīdis pēc līdzekļa uzklāšanas - degunā iesitās ļoti asa spirta smaka, taču tā ātri pazūd, un paliek viegls, patīkams aromāts.” 

 

 

Sandra, personāla vadītāja:

„Esmu no tiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar pastiprinātu svīšanu, īpaši stresa situācijās, tāpēc man bija liela interese izmēģināt Absolute Dry pretsviedru līdzekli. Lietoju to tikai dažas dienas, bet nenoliedzami – efekts ir. Nevarētu teikt, ka paduses ir pilnībā sausas, taču sviedru nospiedumi uz drēbēm nepaliek un nav arī nepatīkamā aromāta. Vienīgais, par ko aizdomājos, lietojot šo produktu – kur gan tie sviedri, kas neizdalās, paliek. Vai ilgstoša šī preparāta lietošana nekaitē organismam? No vienas puses esmu apmierināta ar Absolute Dry sniegto efektu, bet no otras – esmu vairāk eko kosmētikas piekritēja. Tāpēc esmu pārliecināta, ka šo līdzekli nelietošu ikdienā, bet tikai uz kādiem nozīmīgiem pasākumiem, piemēram, ja man mugurā būs dārga kleita. Negribēsies taču svīstot to sasmērēt!”

 

Jānis, policists:

„Pēc Absolute Dry uzklāšanas uz ādas tas mazliet kņudināja un bija kodīga sajūta - tāda kā pēc skūšanās, kad vēl uzpūš smaržas. Taču pēc tam… Tas tiešām darbojas kā brīnumlīdzeklis. Biju patīkami pārsteigts, ka pēc garas darba dienas un tāda karstuma, kas bija ārā, – paduses paliek sausas un nekāda nepatīkama aromāta. Vēl pārsteidzošākais ir tas, ka tā noturība ir vairākas dienas. Esmu izmēģinājis gandrīz visus pretsviedru dezodorantus, kas sola ilgnoturību, bet neviens no tiem nedarbojas tā, kā šis. Es noteikti lietošu Absolute Dry atkārtoti.”

 

Laura, projektu vadītāja:

„Esmu ļoti apmierināta ar jauno produktu. Tik efektīvus līdzekļus novērtēju īpaši karstajās dienās, kad tiekoties ar sadarbības partneriem bieži vien vēl papildu spriedzi rada sasvīdušas paduses. Un kuram gan šāds lieks stress ir vajadzīgs? Sākumā mani nedaudz mulsināja produkta materiāls, kas saskārās ar ādu – tas ir kā maza švammīte, bet, sākot to lietot, atklāju to kā pat ļoti ērtu. Paldies par iespēju izmēģināt Absolute Dry, un ieteikšu to arī saviem draugiem.”

Teksts Guna Puisāne

Pārpubicēts no žurnāla OK

Saistīti raksti

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk
DSD matu kosmētika! Izvēlies sev piemērotāko!

DSD matu kosmētika! Izvēlies sev piemērotāko!

Lasīt vairāk