Pēdu kopšana ar Health and Beauty kosmētiku

 Podoloģija – zinātne par pēdu, austrumu medicīna uzskata, ka pēdas ir cilvēka veselības spogulis un uz to norāda arī fakts, ka pēdu saslimšanas ir slimības, kas nesākas pēkšņi, tās attīstās salīdzinoši ilglaicīgi un lielākajā daļā, klīnisko gadījumu, pie tām noved nepietiekama aprūpe vai pat nepietiekami pievērsta uzmanība savai un savu kāju veselībai.

 

 

 

 

 

Pēdu kopšanai vajadzētu kļūt par tikpat ierastu ikdienas rituālu kā roku higiēna un sejas krēma uzklāšana. Kvalitatīva pēdu un nagu aprūpe ir nepieciešama jebkuram cilvēkam, kas rūpējas par savu kāju veselību, izveidojot individuālu pēdu aprūpes plānu, izvēloties kāju ādai atbilstošu apstrādes tehnoloģiju un kopšanas līdzekļus, kas nodrošina pēdu problēmu novēršanu vai mazināšanu, īpaša uzmanība jāpievērš pacientiem ar cukura diabētu un asins rites traucējumiem. Dažreiz farmaceits ir pirmais veselības aprūpes speciālists, ar kuru pacienti var konsultēties par savām veselības problēmām, aprūpes persona, kurai jāuzņemas atbildību par daudziem aprūpes procesa aspektiem, un tie visi ir svarīgi optimāla galarezultāta sasniegšanai, sniegto pakalpojumu iekļaušana veselības aprūpes sistēmā paredz labu sadarbību un komunikāciju ar citiem veselības aprūpes speciālistiem. Ar šo rakstu no podoloģijas aspekta gribam sniegt informāciju farmaceitiem par ārstniecisko pēdu aprūpi.

 Sausa pēdu āda, plaisas papēžos, uzstaigājumi, nagu struktūras izmaiņas un dažādu hronisko slimību izpausmēs uz pēdu ādas, piemēram, diabētiskā pēda, atopiskais dermatis – pēdu psoriāze.

Ar cieņu, Latvijas Podologu Biedrības valdes priekšsēdētāja Tatjana Ivanova

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk