Kā iegūt plakanu vēderu?

Kā iegūt plakanu vēderu?

Ir daži veidi kā to panākt.

Katram ir zināma situācija, kad Tu dari visu iespējamo, lai iegūtu slaidu vidukli, taču vēders vienalga ir izgāzties uz priekšu. Un, ja no rīta, skatoties spogulī Tu vari vēl sevi paslavēt, tad pēcpusdienā viss vairs nav tik labi. Bet ko tad darīt? Vai tiešām nekad vairs nebūs iespējams uzvilkt ciešu, iespīlētu džemperi vai kleitu?

Vispirms noskaidrosim kāpēc tā notiek.

 

Vēdera uzpūšanās ir diezgan izplatīts simptoms, un tas ir saistīts ne tik daudz ar uztura kvalitāti, cik ar zarnu mikrofloru. Ja vērtīgās bifido baktērijas ir par maz, tad zarnu trakta nespēs sagremot ienākošo pārtiku un absorbēt pietiekami daudz barībasvielu. Un kā mēs visi zinām, pastiprinātu gāzu veidošanos kuņģa – zarnu traktā izraisa tieši baktērijas un sēnītes, un tās savukārt izraisa vēdera uzpūšanos.

 

Tagad daži padomi, kā no tā izvairīties.

Papildus vērtīgajām bifidobaktērijām zarnās dzīvo arī patogēnā mikroflora. Tieši tā negatīvi ietekmē mūsu gremošanas trakta darbību. Tā kā patogēno mikroorganismu iecienītākais ēdiens ir cukurs, raugs un “ātrie” ogļhidrāti, tad vispirms mums ir jāsamazina šo pārtikas produktu daudzums. Mēģinam atteikties no cukura, rauga mīklas maizes vietā izvēlamies saldskābmaizi un “ātros” ogļhidrātus nomainam ar “lēniem” ogļhidrātiem (rafinētos pārtikas produktus – uz pilngraudu, baltos rīsus – uz jebkuru citas krāsas rīsiem).

 

Palīdzi atjaunot dabisko gremošanas mikrofloru.

Lietojiet "labās" bifidobaktērijas. Diemžēl ar fermentētiem piena produktiem būs par maz. Ja zarnu mikroflora jau ir traucēta, tad ir nepieciešams spēcīgāks līdzeklis. Mūsu tirgū ir parādījies jauns probiotisko kultūru komplekss no Itālijas Lactoflorene® Pancia Piatta, kas jau ir ļoti populārs itāļu vidū. Produkta unikalitāte ir tā kompleksā sastāvā, kas vienlaikus satur probiotikas, gremošanas enzīmus un augu ekstraktus, kas palīdz novērst kuņģa - zarnu trakta traucējumu cēloņus un simptomus. Lactoflorene® Pancia Piatta satur Bifidobacterium lactis HN019TM un Lactobacillus acidophilus NCFM probiotikas.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

 

Bifidobaktērijām ir GRAS apliecinājums (Generally Regarded as Safe), tas nozīmē starptautiski atzītu bifidobacterium lactis HN019TM drošumu, tostarp bērniem no pirmajām dzīves dienām. Laktobaktērijas Lactobacillus acidophilus NCFM 0,10x109 CFU daudzumā ievērojami uzlabo resnās zarnas tranzīta laiku, samazina funkcionālo kuņģa-zarnu trakta traucējumu simptomus. Probiotikas (bifidobaktērijas) labāk izdzert uz nakti.

Atbalsti vērtīgās bifidobaktērijas. Tām ļoti patīk ar šķiedrvielām bagāta pārtika, kas lielos daudzumos ir atrodama dārzeņos. Sākumā būs grūti. Jo nepieciešamās mikrofloras trūkuma dēļ, vēders pūtīsies vēl vairāk nekā iepriekš. Bet, tici, rezultāts ir tā vērts. Esi pacietīgs, un jau pēc divām nedēļām sajutīsi atšķirību.

Ūdens. Neaizmirsti lietot ūdeni pietiekamā daudzumā. Sievietēm ūdens patēriņa likme tiek aprēķināta vienkārši: sievietes ķermeņa masa jāreizina ar 31. Piemēram, ja sieviete sver 60 kilogramus, tad viņai katru dienu vajadzētu izdzert 1,8 litrus ūdens (60 x 31 = 1,860 ml / 1000 = 1,8 litri) .

Un vēl daži padomi, kas palīdzēs novērst vēdera pūšanās simptomus:

• saglabā stāju, muskuļu korsete neļaus Tev stipri vēderu izgāzt;

• regulāri apmeklē tualeti;

• pamatīgi sakošļā ēdienu, lai tā vieglāk sagremojas un ātrāk uzsūcas;

• vairāk staigā.

 

 

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk